Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  AkceKyberbezpečnost

  24. ročník ISSS proběhne 16.a 17. května

  Elektronizace zdravotnictví, kyberbezpečnost, oblast eGovernmentu a mnohé další. O těchto tématech budou ve dnech 16. až 17. května 2022 v královéhradeckém Aldisu debatovat čeští politici s odborníky na 24. ročníku konference ISSS, jedné z největších akcí svého druhu ve střední a východní Evropě. Generálním partnerem je opět Česká spořitelna.

  V ročnících před světovou pandemií covid-19 se konference ISSS zpravidla konala v dubnový termín, který vzhledem k prognózám vývoje pandemie opět možný nebude.

  „I když jsme v rámci předběžné opatrnosti posunuli tradiční dubnový termín na květen, tak stále věříme v návrat do klidnějších časů, a to jak rozsahem partnerské části akce, tak i velikostí návštěvnické skupiny. Především doufáme v návrat určité jistoty věcí budoucích při pořádání tohoto typu akcí,“ vysvětluje změnu termínu Vojtěch Dvořáček, programový ředitel konference ISSS.

  Konference se koná v době, kdy bude už téměř půl roku u moci vláda premiéra Petra Fialy, i z toho důvodu budou na programu aktuální témata programu pětikoalice. Zejména pak půjde o digitalizaci státní sféry, datové řízení, eGovernement a zcela jistě nebude chybět ani otázka kybernetické bezpečnosti a obrany. Aktuální informace se budou objevovat na stránkách www.isss.cz.

  „Tak jako v poněkud netradičním ročníku 2021 jsme připraveni vyhovět všem v té době platným opatřením, nařízením a požadavkům – samozřejmě za předpokladu, že bude při jejich splnění možné konferenci řádně uspořádat tak, aby účast na ní měla pro návštěvníky smysl,“ dodává Tomáš Renčín, výkonný ředitel konference.

  Měsíčník PRO města a obce je mediálním partnerem ISSS

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  438
  IT
  308
  Dotace a Finance
  1257
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze