Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Bude se konat 2021 URBACT City Festival

Time to share! Je načase, aby se URBACT podělil o svůj recept na transformaci města. Připojte se 15. – 17. června k 4. ročníku městského festivalu URBACT a jeho první online verzi!
Kdy: 15.6 – 17.6.2021
Registrace zde2021 URBACT City Festival – Jun 15 | Hopin
Po dvou letech experimentování, výměny a učení je více než 150 měst URBACT připraveno podělit se o své zkušenosti s proměnou. Města z 25 zemí, která se ponořila do 23 osvědčených urbánních postupů, spojila své síly, aby lépe pochopila, přizpůsobila a znovu použila iniciativy ve svém lokálním kontextu.
V rámci festivalu si můžete:

  • Poslechnout představitele a manažery samospráv, kteří jsou ochotni sdílet své zkušenosti
  • Dozvědět se o skutečných aktuálních problémech, kterým dnes města čelí
  • Spojit se se svými vrstevníky a nechat se inspirovat

Města se během globální pandemie dostala do první linie, zároveň se jim ale tímto otevřela příležitost k udržitelné změně. Pokud chcete, aby Vaše město bylo zelenější a fungovalo více v souladu s potřebami občanů, pak je festival to správné místo pro výměnu zkušeností a inspiraci.
URBACT je program evropské územní spolupráce pro výměnu a zkušeností a vzdělávání, jehož cílem jsou změny pro lepší města. Od roku 2002 program pomáhá městům vyvíjet pragmatická řešení, která jsou nová, udržitelná a která integrují ekonomická, sociální a environmentální městská témata. Je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj a členskými a partnerskými státy. Další informace naleznete v www.urbact.eu
Zdroj: Urbact City Festival

Štítky
Nejčtenější kategorie
Chytré město
429
Energetika
485
IT
347
Dotace a Finance
1328
Odpady
244

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze