Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Hodnocení komunikace ve Zlínském kraji

V únoru a březnu pořádá Zlínský kraj rozsáhlé dotazníkové šetření, do kterého se může zapojit každý obyvatel kraje. Průzkum má zjistit, jaký je vztah lidí ke kraji, jak jej vidí a jak vnímají jeho komunikaci.

Krajské dotazníkové šetření slouží k průzkumu stávající komunikace Zlínského kraje. Jeho cílem je zjistit, jaké informace z regionu obyvatele kraje zajímají a kde je nejčastěji hledají. Kraj zajímá také postoj lidí k hodnotám, které jej tvoří.

„Vnímáme zájem lidí o dění v kraji – nejen o aktuální rozhodnutí krajského vedení, ale i o novinky z regionu. Abychom si tento zájem ověřili a zjistili, odkud lidé regionální zprávy nejčastěji přijímají, připravili jsme dotazníkové šetření. Vyplnění dotazníku vám nezabere více než 10 minut a umožní vám dát najevo, co vás nejvíce zajímá a jakými komunikačními kanály chcete nejnovější zprávy sledovat,“ popisuje Jitka Hlavačková, vedoucí Odboru Kancelář hejtmana.

Výzkumné šetření realizuje Zlínský kraj ve spolupráci s Fakultou multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. Výsledky šetření by měly být známy v červnu a data Zlínský kraj využije pro nastavení své komunikace k občanům v příštích letech. Pokud máte i vy zájem se do dotazníkového šetření zapojit navštivte krajský web www.kr-zlinsky.cz, kde najdete dotazník online.

Zdroj: Zlínský kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
505
IT
371
Dotace a Finance
1373
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze