Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Akce

  Hodnocení komunikace ve Zlínském kraji

  V únoru a březnu pořádá Zlínský kraj rozsáhlé dotazníkové šetření, do kterého se může zapojit každý obyvatel kraje. Průzkum má zjistit, jaký je vztah lidí ke kraji, jak jej vidí a jak vnímají jeho komunikaci.

  Krajské dotazníkové šetření slouží k průzkumu stávající komunikace Zlínského kraje. Jeho cílem je zjistit, jaké informace z regionu obyvatele kraje zajímají a kde je nejčastěji hledají. Kraj zajímá také postoj lidí k hodnotám, které jej tvoří.

  „Vnímáme zájem lidí o dění v kraji – nejen o aktuální rozhodnutí krajského vedení, ale i o novinky z regionu. Abychom si tento zájem ověřili a zjistili, odkud lidé regionální zprávy nejčastěji přijímají, připravili jsme dotazníkové šetření. Vyplnění dotazníku vám nezabere více než 10 minut a umožní vám dát najevo, co vás nejvíce zajímá a jakými komunikačními kanály chcete nejnovější zprávy sledovat,“ popisuje Jitka Hlavačková, vedoucí Odboru Kancelář hejtmana.

  Výzkumné šetření realizuje Zlínský kraj ve spolupráci s Fakultou multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. Výsledky šetření by měly být známy v červnu a data Zlínský kraj využije pro nastavení své komunikace k občanům v příštích letech. Pokud máte i vy zájem se do dotazníkového šetření zapojit navštivte krajský web www.kr-zlinsky.cz, kde najdete dotazník online.

  Zdroj: Zlínský kraj

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  439
  IT
  308
  Dotace a Finance
  1258
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze