Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Horizont Evropa – pozvánka na webinář pro města a obce

Svaz měst a obcí ČR ve spolupráci s Technologickou agenturou AV ČR si Vás dovoluje pozvat na webinář Program Horizont Evropa a jeho využití pro obce a města, který se uskuteční 7. prosince v čase 9,00-12,00 na platformě MS TEAMS. Program bude zaměřen především na sdílení praktických zkušeností českých měst se zapojením do projektů programu Horizont.

Cílem webináře je představit program Horizont Evropa, který nabízí zajímavé možnosti i pro města a obce, a to v řadě oblastí, jako je energetika, doprava, digitalizace i společenské výzvy. Především však chceme zprostředkovat praktickou zkušenost českých měst se zapojením do projektů podpořených tímto programem a usnadnit cestu k jeho využití pro více českých samospráv.

Jaký je praktický přínos těchto projektů pro naše město a obec? Co konkrétně můžeme očekávat, pokud se rozhodneme zapojit se do projektu? Jak se lze napojit na konsorcia připravující projekt? Jaké jsou podmínky zapojení do projektů? Jak mohou být tyto tzv. soft projekty užitečné pro budoucí rozvojové investice města? Na tyto a mnohé další otázky se náš webinář, respektive experti s praktickou zkušeností s realizací projektů podpořených programem Horizont, pokusí odpovědět.

Webinář je určený pro zástupce měst a obcí – a to jak pro volené zástupce, tak pro odborné zaměstnance městských úřadů, projektové manažery apod.

Registrovat se můžete do 5. prosince prostřednictvím on-line formuláře. Návrh programu naleznete v příloze. Budeme rádi za sdílení pozvánky mezi vašimi kolegy, které by webinář mohl zajímat.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte hulkova@smocr.cz.

Zdroj: Svaz měst a obcí ČR

Štítky
Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze