Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Komunální projekt roku 2021

V pondělí 2. srpna končí příjem přihlášek a nominací do celostátní soutěže Komunální projekt roku 2021. I s podporou Sdružení místních samospráv ČR ji už sedmým rokem pořádá časopis Moderní obec. Doporučujeme všem členským obcím a městům, aby zvážily účast v soutěži.
Soutěž Komunální projekt roku 2021 si klade za cíl zviditelnit a ocenit projekty, které významně zlepšily fungování obcí a měst i život jejich obyvatel a jež mohou být inspirací také pro další územní samosprávy v celé republice.
Letos je vypsáno sedm soutěžních kategorií – Sociální projekt roku, Děti a rodiče, Veřejná zeleň, Odpadové hospodářství, Utváření veřejného prostoru, Chytrá obec a Ekologický projekt roku. Z jejich vítězů bude vybrán celkový vítěz – Komunální projekt roku 2021.
Novinkou letošního ročníku soutěže je Cena ministryně pro místní rozvoj, jejíž držitel bude vybrán ze všech soutěžních projektů, které byly podpořeny některou z dotací poskytovaných Ministerstvem pro místní rozvoj.
Do soutěže se přijímají projekty uskutečněné v období od 1. ledna 2020 do 2. srpna 2021.
Hodnotitelskou komisi soutěže tvoří především vítězové jednotlivých kategorií předchozího ročníku soutěže a dále vždy po jednom zástupci Sdružení místních samospráv ČR, Svazu měst a obcí ČR a Ministerstva pro místní rozvoj. Komisi doplňuje šéfredaktor Moderní obce.
Projekt, za jehož úspěchem jste stáli coby zastupitelé či zaměstnanci radnic v obci nebo ve městě, můžete do soutěže přihlásit sami. Ale projekt i s jeho nositelem můžete do soutěže rovněž nominovat. Na obě tyto varianty pamatuje on-line zde.
Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční 21. září v Praze, kam budou pozváni všichni její účastníci.
Zdroj: Web Komunální projekt roku

Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze