Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Akce

  Komunální projekt roku 2021

  V pondělí 2. srpna končí příjem přihlášek a nominací do celostátní soutěže Komunální projekt roku 2021. I s podporou Sdružení místních samospráv ČR ji už sedmým rokem pořádá časopis Moderní obec. Doporučujeme všem členským obcím a městům, aby zvážily účast v soutěži.
  Soutěž Komunální projekt roku 2021 si klade za cíl zviditelnit a ocenit projekty, které významně zlepšily fungování obcí a měst i život jejich obyvatel a jež mohou být inspirací také pro další územní samosprávy v celé republice.
  Letos je vypsáno sedm soutěžních kategorií – Sociální projekt roku, Děti a rodiče, Veřejná zeleň, Odpadové hospodářství, Utváření veřejného prostoru, Chytrá obec a Ekologický projekt roku. Z jejich vítězů bude vybrán celkový vítěz – Komunální projekt roku 2021.
  Novinkou letošního ročníku soutěže je Cena ministryně pro místní rozvoj, jejíž držitel bude vybrán ze všech soutěžních projektů, které byly podpořeny některou z dotací poskytovaných Ministerstvem pro místní rozvoj.
  Do soutěže se přijímají projekty uskutečněné v období od 1. ledna 2020 do 2. srpna 2021.
  Hodnotitelskou komisi soutěže tvoří především vítězové jednotlivých kategorií předchozího ročníku soutěže a dále vždy po jednom zástupci Sdružení místních samospráv ČR, Svazu měst a obcí ČR a Ministerstva pro místní rozvoj. Komisi doplňuje šéfredaktor Moderní obce.
  Projekt, za jehož úspěchem jste stáli coby zastupitelé či zaměstnanci radnic v obci nebo ve městě, můžete do soutěže přihlásit sami. Ale projekt i s jeho nositelem můžete do soutěže rovněž nominovat. Na obě tyto varianty pamatuje on-line zde.
  Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční 21. září v Praze, kam budou pozváni všichni její účastníci.
  Zdroj: Web Komunální projekt roku

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  367
  Energetika
  367
  IT
  241
  Dotace a Finance
  1081
  Odpady
  197

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze