Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Konference Brownfieldy 2021: nový impuls pro města

Přijeďte 17. 9. 2021 do Českého Krumlova na konferenci Brownfieldy. Pro členy SMO ČR platí zvýhodněný vstup 1+1 vstupenka zdarma. Letošní ročník je věnován rozjezdu městských projektů na brownfieldech. Zástupci samospráv získají nejen inspiraci, ale především konkrétní podněty, jak řešit problém revitalizace brownfieldu na území obce. Na jednom místě se tu potkají s odborníky ze soukromé a veřejné sféry i se zástupci investorů.

  • Kdy: 17. 9. 2021 od 10:00
  • Kde: Český Krumlov – kasárna Vyšný

Vstupenky v prodeji na portálu GoOut. V případě zájmu o druhý vstup zdarma, kontaktujte pořadatele na e-mailu konference@kfbrownfieldy.cz

Celodenní program představí přístup měst, obcí a developerů k rozvoji území na brownfieldech a ukáže, jak vytvářet fungující partnerství mezi městy a investory. Na konkrétním příkladu bývalých kasáren v Českém Krumlově ukáže, jak může město využít potenciál brownfieldu pro svůj další rozvoj.

Kompletní program a řečníci zde.

Konference Brownfieldy je platformou pro dialog soukromé a veřejné sféry o rozvoji brownfieldových lokalit v ČR. V průběhu jednoho dne se tu potkají odborníci na územní plánování, development, architekturu, životní prostředí, průmysl a další.

Zdroj: Web akce

Štítky
Nejčtenější kategorie
Chytré město
439
Energetika
496
IT
364
Dotace a Finance
1352
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze

Další článek
Co dělá dobrou školu?
Image