Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Akce

  Krajská setkání SMO ČR: záznam prvního dne

  V úterý 13. dubna proběhl první den tradičních Krajských setkání Svazu měst a obcí ČR, tento rok v netradiční online podobě.

  Letošní Krajská setkání probíhají ve dvou termínech 13. a 15. dubna 2021, vždy od 8:30 do 12:30. Tak jako každoročně i tentokrát jsou určeny představitelům samospráv nejen členských obcí Svazu, ale i těch nečlenských, pro které aktuální témata samospráv podávají odborníci na danou oblast. Hostitelem akce byl FRANTIŠEK LUKL, předseda Svazu měst a obcí ČR a starosta města Kyjov a RADKA VLADYKOVÁ, výkonná ředitelka Kanceláře Svazu měst a obcí ČR.

  Veškeré informace, včetně programu a přehledu řečníků najdete ZDE

  Záznam prvního dne je k dispozici ZDE

  Druhý den, tzn. čtvrtek 15. dubna,

  vás čeká vystoupení předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, pana Petra Mlsny, zástupců Ministerstva práce a sociálních věcí k společensky odpovědnému zadávání v rámci projektu MPSV, dále pak vystoupí pan Petr Vokáč, náměstek ministra vnitra pro řízení sekce legislativy, státní správy a územní samosprávy (pověřen řízením) a pan Miroslav Veselý, ředitel Odboru veřejné správy, dozoru a kontroly Ministerstva vnitra s aktuálními informacemi k parlamentním volbám 2021 a aktualitami z tohoto odboru. Můžete se těšit i na vystoupení zástupce Ministerstva životního prostředí k odpadovému hospodářství, zástupce Ministerstva zemědělství se bude věnovat aktuální legislativě k vodovodům a kanalizacím. Součástí programu bude i představení výzkumu Město pro byznys.

  Štítky
  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  438
  IT
  308
  Dotace a Finance
  1257
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze