Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Akce

  Libuše Bídová z Nezdenic je nejlepší starostkou Zlínského kraje

  Titul Nejlepší starosta za období let 2018 – 2022 ve Zlínském kraji získala starostka Nezdenic Libuše Bídová. Ocenění převzala v polovině června v pražském paláci Žofín, ve středu 29. června jí k úspěchu v sídle krajského úřadu ve Zlíně osobně pogratulovali hejtman Zlínského kraje Radim Holiš a jeho náměstek Lubomír Traub.

  „Ocenění mě potěšilo. Není jen moje, ale patří celé obci a lidem, kteří se na jejím rozvoji podílí. Je to za práci zastupitelstva, sboru pro občanské záležitosti, kulturní komise a všech spolků. Jeden bez druhého nejsme v samosprávě nic, takže mám radost za všechny,“ řekla starostka Nezdenic, obce na Uherskohradišťsku, kde žije na sedm set obyvatel.

  Soutěž pořádá Svaz měst a obcí ČR od roku 2014, přičemž v ní každé čtyři roky – vždy před koncem příslušného volebního období – hodnotí úspěšné výsledky starostek a starostů obcí, městysů, měst, městských částí a městských obvodů i primátorek a primátorů statutárních měst.

  „Na to, jak jsme malá obec, se můžeme pyšnit řadou pěkných projektů. S přispěním dotací se nám daří vylepšovat celkovou infrastrukturu. Vybudovali jsme například sběrný dvůr, loni dokončili výstavbu kulturního areálu, dostavujeme multifunkční hřiště, zrekonstruovali jsme mateřskou a základní školu, pracujeme na kulturním zařízení, provozujeme koupaliště, do obecního majetku jsme loni přikoupili hospodu. Jsem hrdá na to, co se nám povedlo,“ dodala Libuše Bídová, která je ve funkci třetí volební období a v podzimních komunálních volbách by chtěla znovu kandidovat.

  Foto: Bojkovice.cz
  Zdroj: Klub novin Ruzlin

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  380
  Energetika
  399
  IT
  271
  Dotace a Finance
  1182
  Odpady
  210

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze