Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

On-line semináře: Jak zadávat veřejné zakázky přes Národní elektronický nástroj (NEN)

Ministerstvo pro místní rozvoj připravilo další sérii on-line seminářů určených pro příjemce dotací z fondů EU. Tentokrát bude jejich tématem práce s Národním elektronickým nástrojem (NEN). Účastníci seminářů se dozvědí novinky v oblasti elektronizace veřejných zakázek a seznámí se s novou verzí NENu a základními principy jeho používání. Semináře pořádají krajská Eurocentra a uskuteční se v průběhu března.

„Národní orgán pro koordinaci na Ministerstvu pro místní rozvoj pořádá semináře pro příjemce dotací z evropských fondů pravidelně. Chceme jim pomoci, aby administrace projektů probíhala bez zbytečných chyb a efektivněji. Národní elektronický nástroj, jehož prostřednictvím příjemci dotací i další zadavatelé, vypisují veřejné zakázky, je prvkem, kde se chybuje často; proto se nová série seminářů zaměřila právě na něj“ vysvětlila Daniela Grabmüllerová, náměstkyně pro řízení sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů Ministerstva pro místní rozvoj.

Semináře proběhnou on-line formou a pomocí názorných ukázek poradí, jak postupovat při administraci veřejných zakázek v systému NEN, a ukáží, na co je dobré dát si pozor a jaké změny a ulehčení vnáší do praxe nová verze systému.

Semináře se uskuteční ve čtyřech krajských městech: České Budějovice, Praha, Liberec a Ostrava. V případě zájmu účastníků poté také v ostatních krajích.

Účast na seminářích pořádaných regionálními Eurocentry je zdarma. Počet účastníků je omezen; proto je třeba se včas registrovat. Předpokládaná doba trvání semináře je od 10:00 do 14:00 hod. Další informace, včetně možnosti registrace na jednotlivé semináře, jsou dostupné níže nebo v Kalendáři akcí na webu dotaceEU.cz.

 

Termíny a místa konání jednotlivých seminářů:

Město: Termín: Kontaktní osoba: Podrobnosti k semináři:
České Budějovice 2. 3. 2021 Ing. Lenka Krejčová

lenka.krejcova@mmr.cz

tel. 731 681 631

ZDE
Praha 9. 3. 2021 Mgr. Annemarie Volinová

annemarie.volinova@mmr.cz

tel. 730 163 079

ZDE
Liberec 16. 3. 2021 Mgr. Bc. Alena Beršíková

alena.bersikova@mmr.cz

tel. 731 628 252

ZDE
Ostrava 30. 3. 2021 Ing. Mgr. Magdaléna Žáková

magdalena.zakova@mmr.cz

tel. 739 385 180

ZDE
Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze