Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceŽivotní prostředí

Poslední šance na přihlášku Alej roku!

Konečně jsme se letos dočkali babího léta, která nás lákalo k procházkám po okolí. Možná jste při svých toulkách objevili stromořadí, které vám vyrazilo dech a museli jste si ho hned vyfotit. A když jste dorazili domů možná jste o té aleji našli zajímavé informace na internetu. Nenechte si kouzlo vaší vyvolené aleje jen pro sebe a podělte se s celou Českou republikou. Fotografie krásné aleje vám dokonce může přinést nadoblačné dárky, například let balónem od cestovní kanceláře HaBalon.

Spolek Arnika pořádá pro širokou veřejnost již dvanáctým rokem anketu Alej roku , která má upozornit na význam alejí  v naší krajině. Zapojit se může každý. Stačí jen zaslat jednu až tři fotografie a vyplnit   formulář na stránkách alejroku.org. Nominujte stromořadí nově vysázené, letité, nebo dokonce památné. Může vést podél silnice, v městské ulici nebo ke kulturní památce. Nemusí to být jen krásná alej, může mít jedinečný příběh, díky kterému  se stane známější. Avšak nominační fáze se letos pomalu blíží ke konci. Nominovat můžete už jen do středy 26.10. 2022.

Foto: Wikimedia Commons
Zdroj: Arnika

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
507
IT
372
Dotace a Finance
1374
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze