Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Proběhlo druhé veřejné projednání Strategického plánu města Mostu

V Mostu proběhlo druhé veřejné projednání Strategického plánu města Mostu na období 2021–2027. Vzhledem k omezením spojeným s pandemickou situací covid-19 proběhlo více než tříhodinové jednání on-line. Veřejnost má nyní do pondělí 29. března 2021 prostor k případnému písemnému zaslání poznámek, doporučením a dalším zpětným vazbám.
„Účastníkům jednání byla prezentována celková logická struktura dokumentů a následně bylo postupně do detailu představeno všech 80 strategických cílů města včetně návazných předběžně navrhovaných opatření. Zaznívala konstruktivní zpětná vazba z pohledu úprav formulací, obsahových změn i diskuze nad prioritou a významem vybraných cílů,“ informoval náměstek primátora Marek Hrvol. Mezi aktivně diskutovaná témata patřila například urbanistická podoba města, problematika pracovních příležitostí pro kvalifikovanou populaci, revitalizace veřejného prostoru a uměleckých prvků, bytová politika města, možnosti participace a podpora vzdělávání.
Své připomínky mohou občané zasílat do pondělí 29. března 2021 písemně na odbor rozvoje a dotací magistrátu e-mailem na adresu veronika.lapkova@mesto-most.cz. Zaslané připomínky a zpětná vazba získaná v rámci veřejného projednávání bude následně vyhodnocena a vypořádána projektovým týmem ve spolupráci se zástupci odborných skupin.
Zdroj: Město Most

Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze