Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Akce

  Proběhlo druhé veřejné projednání Strategického plánu města Mostu

  V Mostu proběhlo druhé veřejné projednání Strategického plánu města Mostu na období 2021–2027. Vzhledem k omezením spojeným s pandemickou situací covid-19 proběhlo více než tříhodinové jednání on-line. Veřejnost má nyní do pondělí 29. března 2021 prostor k případnému písemnému zaslání poznámek, doporučením a dalším zpětným vazbám.
  „Účastníkům jednání byla prezentována celková logická struktura dokumentů a následně bylo postupně do detailu představeno všech 80 strategických cílů města včetně návazných předběžně navrhovaných opatření. Zaznívala konstruktivní zpětná vazba z pohledu úprav formulací, obsahových změn i diskuze nad prioritou a významem vybraných cílů,“ informoval náměstek primátora Marek Hrvol. Mezi aktivně diskutovaná témata patřila například urbanistická podoba města, problematika pracovních příležitostí pro kvalifikovanou populaci, revitalizace veřejného prostoru a uměleckých prvků, bytová politika města, možnosti participace a podpora vzdělávání.
  Své připomínky mohou občané zasílat do pondělí 29. března 2021 písemně na odbor rozvoje a dotací magistrátu e-mailem na adresu veronika.lapkova@mesto-most.cz. Zaslané připomínky a zpětná vazba získaná v rámci veřejného projednávání bude následně vyhodnocena a vypořádána projektovým týmem ve spolupráci se zástupci odborných skupin.
  Zdroj: Město Most

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  435
  IT
  304
  Dotace a Finance
  1253
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze