Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Akce

  Rozhodněte o jubilejním vítězi Stromu roku

  Již po dvacáté můžete hlasovat pro Strom roku a podpořit výsadbu a péči o stromy v České republice. Letos ve spolupráci s Ukliďme Česko můžete vyhrát i v letní soutěži s názvem „Výlety ke stromům“.
  Anketa Strom roku hledá každoročně strom s nejsilnějším příběhem. Loni získala nejvíce hlasů Jabloň u Lindmanů. Letos můžete vybírat z dvanácti kandidátů ze sedmi krajů. Dejte hlas svému favoritovi a alespoň symbolickou částkou 30 Kč podpořte výsadbu a péči nejen o vítězné stromy. Od spuštění ankety se do hlasování zapojilo již více než 729 tisíc lidí, díky kterým anketa vybrala téměř 2,8 milionu korun. Tento výtěžek putoval na výsadbu a ochranu stromů a stejně tomu bude i letos.
  Hlasovat můžete zde
  V rámci oslav 20 let ankety pro vás Strom roku ve spolupráci s Ukliďme Česko připravili letní soutěž s názvem „Výlety ke stromům“. Na webu ankety Strom roku najdete 19 tipů na výlety za stromy, které se v minulosti staly vítězi ankety. Pokud během léta navštívíte alespoň 3 z nich a posbíráte při tom pytel odpadků, vyfotíte se s ním a pošlete fotku spolu s tipem, kolik pytlů se během prázdninové akce posbírá na stromroku@nadacepartnerstvi.cz, budete moci vyhrát pitný režim od Ondrášovky po dobu až 3 měsíců.
  Soutěžit můžete zde
  Zdroj: Tisková zpráva Strom roku

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  237
  Energetika
  301
  IT
  180
  Dotace a Finance
  837
  Odpady
  162

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze