Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Třinecká radnice získala stříbro

Třinecká radnice je vstřícná ke svým občanům. Dokazuje to stříbrná medaile, kterou magistrát získal v rámci projektu Dobrý úřad v Moravskoslezském kraji.

Na 94 procent lidí, kteří přijdou na třineckou radnici, odchází domů po vyřízení svých záležitostí spokojených. Do projektu Dobrý úřad je magistrát zapojený od roku 2016 a jeho prostřednictvím získává konstruktivní zpětnou vazbu od svých občanů.

V rámci projektu je v kancelářích rozmístěno zhruba 80 stojánků s kartičkami, do nichž mohou lidé vyplnit svou e-mailovou adresu a odbor, který navštívili. Vyplněné karty pak vkládají do boxu ve vestibulu hlavního vchodu do budovy. Prostřednictvím elektronického dotazníku, který jim následně přijde na uvedený e-mail, pak mohou zhodnotit práci odboru, který navštívili.

„Loni jsme museli reagovat na vládní opatření proti šíření koronaviru a provoz magistrátu fungoval v omezeném režimu, proto jsme občanům vděční za zpětné vazby,“ řekla tajemnice Magistrátu města Třince Jana Fojcik Gawlasová.

Zdroj: ehutnik.cz

Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze