Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Akce

  Uzávěrka soutěže "Úřad na cestě k rovnosti" prodloužena až do 25. září

  Do soutěže „Úřad na cestě k rovnosti“ o nejlepší úřad s rovnými příležitostmi pro ženy a muže se můžete letos hlásit až do 25. září 2021.
  Institut pro veřejnou správu Praha ve spolupráci s Ministerstvem vnitra a Úřadem vlády vyhlásilo 1. července 2021 jubilejní již 15. ročník soutěže „Úřad na cestě k rovnosti“ o nejlepší úřad s rovnými příležitostmi pro ženy a muže.
  Tento ročník soutěže nese název „Příklady dobré praxe v době pandemie covid – 19 ve veřejné správě z hlediska rovnosti žen a mužů“ a je věnován tématu dopadů covidu-19 na ženy a muže a dobré praxi úřadů územní samosprávy v jejich prevenci a řešení.
  Soutěže se může zúčastnit jakýkoli úřad veřejné správy na obecní, městské a krajské úrovni. Soutěž bude trvat do 25. září 2021. Na základě kritérií stanovených pro příslušné kategorie (obce I., II. a III. typu a krajské úřady) přihlášené úřady vyplní soutěžní dotazníky, které jsou vyvěšeny společně s vyhlášením soutěže na stránkách IVS a Ministerstva vnitra ČR a naleznete je i v příloze.
  Slavnostní vyhlášení vítězů a předání ocenění nejlepším vybraným úřadům proběhne dne 9. listopadu 2021 na konferenci, která se uskuteční v prostorách Lichtenštejnského paláce v Praze na Kampě. Registrace je možná na e-mailové adrese: J.Cas@institutpraha.cz
  Součástí odborné části konference bude panelová diskuze se zástupci obcí, akademickým a neziskovým sektorem, Úřadem vlády ČR a Ministerstvem vnitra ČR. 
  Oficiální pozvánku pořadatele naleznete v příloze níže.

  Zdroj: Institut pro veřejnou správu Praha

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  440
  IT
  308
  Dotace a Finance
  1261
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze