Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Akce

  Vyhrajte chytré bezpečnostní řešení pro svou obec!

  Téma bezpečnosti patří k nejvíce diskutovaným problémům současnosti. Pojem bezpečnost sám o sobě nabízí mnoho interpretací. K moderní době patří i moderní řešení v podobě kamerového systému. Pomoc nabízí soutěž Slepá místa.
  Každá obec je unikátní a je třeba společně identifikovat příležitosti ke zlepšení bezpečnosti, mobility a životního prostředí. Někde je nezbytné řešit rizikové lokality, které je potřeba lépe chránit, jinde zase zastaralé lokality digitálně modernizovat. Nebo vymyslet chytré řešení, které významně zvýší komfort obyvatel. Překážkou však mohou být finance, nejistota ohledně výběru místa pro kamerový dohled nebo pochybnosti o tom, co kamerový systém skutečně přinese. Soutěž nabízí řešení. Adoptujeme vaše slepé místo!

  O co soutěžíme?

  Moderní řešení na míru od světového lídra na trhu IP kamer Axis Communications. Součástí výhry bude nejen samotný hardware, ale i instalace a související náklady do dané finanční výše.
  Bezpečnostní dohled už dávno není jen kamerový bod napojený na policejní velín. Ať už to jsou to častá přepadení či výtržnosti, porušování zákazu vstupu nebo neoprávněné parkování, díky účasti v soutěži Slepá místa můžete získat individuální řešení přesně na míru. Více informací zde.
  Zdroj: Slepá místa

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  438
  IT
  308
  Dotace a Finance
  1257
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze