Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Vyhrajte chytré bezpečnostní řešení pro svou obec!

Téma bezpečnosti patří k nejvíce diskutovaným problémům současnosti. Pojem bezpečnost sám o sobě nabízí mnoho interpretací. K moderní době patří i moderní řešení v podobě kamerového systému. Pomoc nabízí soutěž Slepá místa.
Každá obec je unikátní a je třeba společně identifikovat příležitosti ke zlepšení bezpečnosti, mobility a životního prostředí. Někde je nezbytné řešit rizikové lokality, které je potřeba lépe chránit, jinde zase zastaralé lokality digitálně modernizovat. Nebo vymyslet chytré řešení, které významně zvýší komfort obyvatel. Překážkou však mohou být finance, nejistota ohledně výběru místa pro kamerový dohled nebo pochybnosti o tom, co kamerový systém skutečně přinese. Soutěž nabízí řešení. Adoptujeme vaše slepé místo!

O co soutěžíme?

Moderní řešení na míru od světového lídra na trhu IP kamer Axis Communications. Součástí výhry bude nejen samotný hardware, ale i instalace a související náklady do dané finanční výše.
Bezpečnostní dohled už dávno není jen kamerový bod napojený na policejní velín. Ať už to jsou to častá přepadení či výtržnosti, porušování zákazu vstupu nebo neoprávněné parkování, díky účasti v soutěži Slepá místa můžete získat individuální řešení přesně na míru. Více informací zde.
Zdroj: Slepá místa

Nejčtenější kategorie
Chytré město
440
Energetika
497
IT
364
Dotace a Finance
1352
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze

Další článek
Co dělá dobrou školu?
Image