Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Akce

  Výsledky IX. ročníku ankety Kraj mého srdce za rok 2020

  Pořadatelem ankety je redakce KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou ABF, a. s., a pod zášti­tou Asociace krajů České republiky. Cílem ankety je zjistit a meziročně porovnat vývoj oblíbenosti krajů z pohledu návštěvníků a jejich volnočasových akti­vit. Anketa probíhala v osmi kategoriích od 31. říj­na 2020 do 28. února 2021. Celkem se ankety zú­častnilo 3 537 osob, bylo zaevidováno 73 799 hlasů ve všech kategoriích a uděleno 149 611 bodů všem krajům. Data osobního charakteru získaná touto an­ketou jsou neveřejná.
  V tomto ročníku hlasování byl zachován systém spočívající v bodovém odstupňování prvních tří míst v každé kategorii (1. místo 3 body, 2. místo 2 body a 3. místo 1 bod).
  Absolutním vítězem IX. ročníku ankety Kraj mého srdce 2020 se stal opět kraj Jihomoravský, následovaný Jihočeským a Moravskoslezským krajem. Zejména v některých kategoriích byl souboj jednotlivých krajů velmi těsný. Další absolutní pořadí krajů bylo: Liberecký, Kraj Vysočina, Pardubický, Karlovarský, Zlínský, hlavní město Praha, Královéhradecký, Olomoucký, Středočeský, Plzeňský a Ústecký.
  Pokud jde o srovnání krajů v počtu přidělených hlasů, tak vítězem je Jihočeský kraj, následovaný Jihomoravským krajem a Krajem Vysočina. Kraje na prvních třech místech posbíraly více než 38 % všech přidělených bodů. Z pomyslného pohledu získaných „medailí“, tedy pozic na prvních třech místech, nejlépe uspěl v těsném souboji Jihočeský kraj před Jihomoravským krajem a na třetím místě Krajem Vysočina.
  Prvenství v kategorii KAM na památky obhájilo hlavní město Praha a v kategorii KAM do lázní a wellness Karlovarský kraj. Nejtěsnější souboj byl sveden v kategoriích KAM za zážitkem/adrenalinem, KAM na koně a koňské stezky a KAM na výlety s dětmi.
  Zdroj: Portál Kam po Česku

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  237
  Energetika
  301
  IT
  180
  Dotace a Finance
  837
  Odpady
  162

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze