Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Webinář k uzávěrce Partnerství měst a Sítě měst v programu Občané, rovnost, práva a hodnoty (CERV)

Svaz měst a obcí ČR ve spolupráci s Národním kontaktním místem programu Občané, rovnost, práva a hodnoty (CERV – Citizens, Equality, Rights and Values) Vás zvou na konzultační webinář, který představí aktuálně otevřenou grantovou výzvu pro oblast partnerské spolupráce měst a obcí. Webinář se uskuteční ve čtvrtek 19. srpna v čase 10:00-11:30, účast možná po předchozí registraci.
Cílem webináře je konzultovat již plánované projekty připravené pro předložení v uzávěrce k 26.8. 2021, ale i představit možnosti tohoto programu pro obce a města s důrazem na podporu projektů mezinárodní partnerské spolupráce. Webinář Vás také zasvětí do procesu grantového řízení programu CEVR a plánovaného harmonogramu výzev.
Webinář je určen pro volené i nevolené zástupce měst a obcí a organizací, které realizují projekty zaměřené na mezinárodní partnerskou spolupráci, zahraniční spolupráci obecně a zapojení občanů do veřejného života.
Z programu:

  • Představení programu Občané, rovnost, práva a hodnoty (CEVR) – oblast partnerské spolupráce obcí a měst
  • Detailní informace k vyplnění projektových žádostí a a postupu pro jejich předkládání
  • Otázky a odpovědi

Webinář se uskuteční prostřednictvím webového nástroje MS TEAMS po předchozí registraci. Registrace a více informací do 17.8. na e-mailu: hulkova@smocr.cz,  tel. 733 182 293.
Zdroj: Portál SMOCR

Štítky
Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze