Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Akce

  Zahrada Čech ruší jarní sezónu

  S ohledem na stále se neměnící pandemický stav, který neumožňuje organizaci žádné akce, bylo rozhodnuto o zrušení celé jarní sezóny Zahrady Čech. To znamená, že jarní prodejní výstava Tržnice Zahrady Čech se v naplánovaném termínu 7. 4. – 11. 4. neuskuteční. Neuskuteční se ani další akce, na které jsou návštěvníci zvyklí – Mezinárodní výstava psů, Autosalon na Zahradě Čech, Gastro food fest či Hasičské slavnosti.
  Chybět na výstavišti budou i akce malého charakteru, jako je pravidelná výprodejová akce Marwill, kontraktační výstava ESOMARKET či akce pořádaná Policií ČR určená jako prevence pro žáky základních škol.
  „Pro jarní prodejní výstavu Tržnice Zahrady Čech máme připravený náhradní termín pro případ, že by se situace v nejbližších dnech začala velmi výrazným způsobem zlepšovat. Aktuální dění neustále bedlivě sledujeme a o případném posunu budeme včas informovat,“ sdělila ředitelka Michaela Mokrá.
  Nicméně Zahrada Čech nezahálí, již v tuto chvíli probíhá na výstavišti v pavilonu G očkování proti COVID-19. Společnost Zahrada Čech s.r.o. zároveň získala zakázku na stavbu velkokapacitních očkovacích center v Ústeckém kraji. A aby vše bylo kompletní, již ve čtvrtek 18. března otevírá v pavilonu D testovací místo pro zvýšení kapacit testovacích míst na Litoměřicku.
  „V tuto chvíli máme předán prostor VKOČM Litoměřic a Ústí nad Labem. Neznamená to ale, že by centra byla schopna otevření. Nyní nastoupily další subjekty, které musí prostor vybavit technologiemi, aby byl zajištěn bezpečný a plynulý chod. To samé platí i o testovacím místě, prostor je nyní připraven pro práci IT techniků. Mám ale radost z toho, že vše stíháme v termínech tak, jak nám byly odsouhlaseny zadavateli,“ doplnila s úsměvem Michaela Mokrá.
  Zdroj: www.litomerice.cz

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  438
  IT
  308
  Dotace a Finance
  1257
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze