Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceChytré městoEnergetika

Konference Město a světlo

Image

Jak světlo ovlivňuje vjem veřejných prostranství a historických významných staveb? Jaký vliv má osvětlené noční prostředí na orientaci a identifikaci lidí v městském prostředí? Jaký je význam tmy ve městě? To je jen ukázka témat, která nabídne zástupcům měst a obcí 2. ročník konference Město a světlo. Koná se 12. září se v hotelu Passage v Brně. Během této konference se budou probírat různé oblasti týkající se veřejného osvětlení, včetně práce se světlem v architektuře a urbanismu. Dále se bude diskutovat o vlivu venkovního osvětlení na životní prostředí, o nových trendech a inovaci, legislativě, ale o i technických standardech, financování, dotacích a správě. Konference nabídne starostům měst a obcí v těchto klíčových tématech cenné informace a nové perspektivy. Její unikátní formát umožní účastníkům zapojit se do diskusí s odborníky, sdílet své názory a tak společně hledat možná řešení související s aktuálními otázkami spojenými s venkovním osvětlením.

Při příležitosti tohoto ročníku se také můžete těšit na zcela nové pojetí časopisu Světlo, které bude dárkem pro všechny účastníky konference. Program konference je zveřejněn na webových stránkách www.mestoasvetlo.cz, kam je také možné se velmi jednoduše zaregistrovat.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
445
Energetika
509
IT
374
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze