Konference WHO „Zdravá města“
Blíží se pravidelná konference Evropské sítě Zdravých měst WHO, tentokrát v turecké BURSE. Chystají se desítky panelů, paralelní bloky, stovka spíkrů z celého světa i zajímavý doprovodný program.
Konference nese podtitul Resilient Healthy Cities: Creating Sustainable Urban Futures for All
Program bude brzy zveřejněn.
Zúčastnit se mohou česká Zdravá města, hlásit se k prezentacím lze ZDE. Deadline k podávání námětů je 26. března.
Příspěvky by měly odpovídat jednomu z následujících témat:
- PROSPERITY: Prosperující města, prosperující budoucnost – ekonomika blahobytu v praxi
- PLANET: Města připravená na změnu klimatu – zdraví a udržitelnost
- PARTICIPATION: Města s námi a pro nás – plánování a spolupráce s veřejností
- PEOPLE: Snižování nerovností ve zdraví a podpora well-beingu ve městech
- PLACE: Navrhování zdravých a inkluzivních míst
- PEACE: Podpora bezpečných a inkluzivních měst pro všechny
Foto a Zdroj: Národní síť Zdravých měst