Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

MPSV zve na seminář k legislativním změnám

29. 4. 2024
Praha

Ministerstvo práce a sociálních věcí zve na seminář, který organizuje kabinet ministra práce a sociálních věcí společně se sekcí legislativy MPSV. Seminář se bude konat dne: 29. dubna t.r. od 13.00 do 16.00 hod. v budově MPSV, Na Poříčním právu 1/376, Praha 2, v přízemí budovy – zasedací místnost „Klub“.

Tato akce je určena pro zaměstnavatele i širší odbornou veřejnost a jejím cílem je seznámit účastníky s nedávnými a připravovanými legislativními změnami v pracovněprávní oblasti, sdílet zkušenosti praxe a zodpovědět dotazy. V průběhu semináře vystoupí představitelé MPSV (kabinetu ministra, sekce legislativy, sekce sociálního pojištění a nepojistných dávek a České správy sociálního zabezpečení).

Program semináře bude následující:

  • seznámení se změnami v oblasti evidence a limitů zpojistnění dohod o provedení práce (změny účinné k 1.7.2024, resp. 1.1.2025)
  • zkušenosti praxe s tzv. transpoziční novelou zákoníku práce, se zaměřením na dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr
  • seznámení se změnami, které MPSV připravilo v rámci tzv. flexibilní novely zákoníku práce

V případě zájmu o prezenční účast se prosím nejpozději do 22. dubna t.r.  zaregistrujte na emailové adresy

 jana.hronova@mpsv.cz a  miroslava.pilarova@mpsv.cz.

Máte-li zájem o sledování živého streamu, registrace se neprovádí – stream můžete sledovat pod následujícím odkazem: https://lnkd.in/d6eVgQ6i.

Registrací na seminář automaticky vyslovujete souhlas s audiovizuálním záznamem akce a jeho živým vysíláním i pozdějším zveřejněním.

Budete-li mít již před seminářem věcné dotazy ke kterémukoliv z předestřených bodů programu, oceníme jejich zaslání na emailovou adresu: kristyna.cucha@mpsv.cz do 22. dubna t.r.

Foto: Pixabay
Zdroj: Svaz měst a obcí ČR

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
507
IT
372
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze