Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  AkceŽivotní prostředí

  Startuje hlasování 12. Ročníku o nejoblíbenější alej roku

  3. 1. 2023 - 11. 1. 2023
  Online

  Do ankety Alej roku je letos přihlášeno 93 alejí z celé České republiky. Aleje soutěží v  kategoriích Celostátní vítězka  pro rok 2022 a  Nejoblíbenější aleje  v jednotlivých krajích, o kterých rozhodujete Vy. Hlasování začalo už dnes, tedy 2. listopadu, tak rovnou dejte svůj hlas té své vyvolené na www.alejroku.cz. Cílem ankety, pořádané spolkem Arnika, je přitáhnout pozornost veřejnosti k alejím, které patří ke zdravé a fungující krajině. 

  Pokochejte se nádhernými fotografiemi, začtěte se do příběhů, které  stromy v alejích můžou vyprávět díky své dlouhověkosti, nebo se inspirujte příběhy jak vysázet novou alej. Nominace přicházely ze všech koutů České republiky a možná  mezi nimi objevíte alej, kterou dobře znáte, ale  nenadlo by vás, že může mít takový genius loci. Můžete jí rovnou dát svůj hlas, nebo se inspirujete a v dalším  ročníku se připojíte k nominujícím. V loňském roce vyhrála za celou Českou republiku Klokotská alej. Která zvítězí v anketě Alej roku letos? Aleje a stromořadí mají pro krajinu i pro člověka svůj význam a jsou krásné.  Hlasujte na www.alejroku.cz

  K hlasování v anketě Alej roku vybízí i její patron, fotograf příběhů lidí a přírody, Prokop PithartPodívejte se na videovýzvu od Prokopa Pitharta.

  Hlasování potrvá do 11. ledna 2023 do 12 hodin.  Výsledky budou vyhlášeny 16. ledna příštího roku. Poté ještě patroni ankety vyberou nejkrásnější fotografii.

  Foto a zdroj: Arnika

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  376
  Energetika
  379
  IT
  253
  Dotace a Finance
  1121
  Odpady
  202

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze