Blíží se další ročník soutěže Rozkvetlé město

Publikováno: 25. 3. 2021Cca 1.7 min četbyKategorie: Jihočeský kraj, Kraje, Soutěže
SDÍLET

S blížícím se jarem připravuje odbor správy veřejných statků města České Budějovice další ročník oblíbené soutěže Rozkvetlé město. Ta začne 17. května a skončí 15. srpna a opět bude rozdělena do dvou kategorií. V jedné budou hodnoceny květiny zdobící okna a balkóny, druhá kategorie bude zacílena na předzahrádky domů, květinové záhony a další kreativní výtvory obyvatel Budějovic.
„Letošní ročník má dvě novinky. Soutěžící se mohou zapojit podáním předtištěné papírové přihlášky, kterou si vyzvednou a poté odevzdají s fotografiemi květinové výzdoby v městském informačním centru v budově radnice. A stále samozřejmě trvá účast v soutěži přes počítač tak, že pošlou své kontaktní údaje a fotografie vlastní květinové výsadby na e-mailovou adresu rozkvetlemesto@c-budejovice.cz. Další příjemnou zprávou je, že se do květinové hry mohou zapojit i lidé, kteří se starají a zkrášlují pestrobarevnou výzdobu na městských pozemcích, čímž dojde k ocenění jejich snahy o zušlechťování veřejného prostoru,“ říká náměstek primátora Ivo Moravec.
I letos se bude soutěžit o zajímavé finanční ceny. Za první místo bude v obou kategoriích 10 tisíc korun, za druhé 7 tisíc, za třetí 5 tisíc, za čtvrté 3 tisíce a za páté místo budou 2tisíce korun. Pokud Vás soutěž zajímá, sledujte městský facebook.
Zdroj: Město České Budějovice

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější