Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Cestovní ruchChytré město

  Město Liberec spouští prezentaci turistických tras v aplikaci Smartguide

  Letos nově můžou návštěvníci Liberce využívat plnohodnotného virtuálního průvodce s mobilní aplikací Smartguide. Tento průvodce Libercem nabízí návštěvníkům procházku městskými částmi Staré a Nové Město, které okouzlují zejména díky své rozmanitosti, architektuře a historii.
  Audioprůvodce v mobilu přibližuje historii a zajímavosti města prostřednictvím dvou prohlídkových tras. První trasa „Staré Město” s 19 zastávkami provede návštěvníky historickými částmi města, druhá trasa s názvem „Nové Město” ukáže na 10 zastávkách architektonický vývoj města. Tyto trasy jsou poskytnuty v rámci aplikace zdarma všem českým návštěvníkům.
  Virtuální průvodce SmartGuide umožní návštěvníkům chodit samostatně bez skupinek, čímž se turisté více rozprostřou v prostoru a přispějí ke zvýšení prevence proti dalšímu šíření koronaviru. Pomocí GPS ví telefon, kde se turista nachází a podle toho vypráví poutavé informace o daném místě nebo dovede k místu, které návštěvníka zajímá. Celého průvodce lze stáhnout plně do offline podoby včetně map a audia a ušetřit tak mobilní data.
  Za revolucí v bezpečném a pohodlném poznávání nových destinací stojí česká technologická společnost SmartGuide. Její technologickou platformu pro publikování interaktivních audiovizuálních průvodců používá město Liberec nově a celkem je díky ní dostupných přes 400 destinací po světě. SmartGuide si oblíbili cestovatelé, kteří chtějí prozkoumávat navštěvovaná místa svým vlastním tempem, poslouchat pohlcující příběhy připravené místními průvodci a objevovat skrytá místa mimo hlavní cesty.
  Zdroj: Město Liberec

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  367
  Energetika
  367
  IT
  241
  Dotace a Finance
  1081
  Odpady
  197

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze