Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Cestovní ruch

  Olomoucká zoo pavilony zatím otevírat nebude

  Vnitřní pavilony Zoologická zahrada na Svatém Kopečku zatím nezpřístupnila. Nedokázala by totiž všem návštěvníkům zaručit, že se dostanou i do vnitřních prostor. Pavilony zoo zpřístupní až ve chvíli, kdy budou platit menší restrikce. Návštěvníkům však vzkazuje, že téměř všechna zvířata už jsou ve venkovních výbězích.
  „Z nařízení vlády bychom mohli od 24. května otevřít pavilony olomoucké zoo. Nicméně podmínkám tak jak je vláda pro pavilony prozatím nastavila, s přihlédnutím k nedodržování pravidel návštěvního řádu ze stran veřejnosti, nelze dostát. V téměř všech našich pavilonech by prozatím mohly být v průměru maximálně 2 osoby,“ uvedla mluvčí zoo Iveta Gronská. Olomoucká zoologická zahrada by tak nedokázala všem návštěvníkům zaručit, že se dostanou i do vnitřních prostor.
  „Jsme pod drobnohledem orgánů činných ve věci dodržování vládních opatření. V případě, že by při svých kontrolách shledaly jakékoliv zásadní pochybení, mohlo by to ohrozit otevření zahrady vůbec,“ doplnila důvody mluvčí. Zoologická zahrada plánuje zpřístupnit pavilony až ve chvíli, kdy budou platit menší restrikce.
  Zdroj: Město Olomouc

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  366
  Energetika
  364
  IT
  240
  Dotace a Finance
  1078
  Odpady
  195

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze