Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Cestovní ruch

  V Žatci bude odhalena nová mapa z participativního rozpočtu

  Památky, hotely, kavárny i kalendář akcí. To vše a mnohem víc nabídne nová mapa v infopanelu na Kruhovém náměstí. Její odhalení proběhne ve středu, 31. srpna odpoledne.

  Žatecký spolek A dál? dokončil projekt z participativního rozpočtu města Žatce pro rok 2022. Návrh umístění nové mapy na Kruhové náměstí podala paní Irena Litvínová a veřejnost v zimě prohlasovala její realizaci.

  “Záměrem mapy je informovat nejen turisty, kteří vidí město poprvé, ale i místní. Proto jsme kromě historických památek, architektonicky hodnotných staveb a soch do mapy zařadili třeba kalendář pravidelných akcí nebo tipy na zajímavé krámky v sekci Žatečané doporučují”, popisuje obsah mapy Eva Sladká ze spolku A dál?. Právě tato část může být lákavá pro ty, kteří rádi navštěvují nebo se dlouhodobě chystají do některého z žateckých muzeí. Mohou totiž získat volnou vstupenku pro dvě osoby do vybrané instituce.

  JAK NA TO?

  “Stačí nakoupit v některém z obchůdků ze sekce “Žatečané doporučují” v minimální hodnotě 200 Kč v období od 17. do 31. srpna a donést nám na křest mapy účtenku. Za ni vám vydáme volnou vstupenku do muzea dle vlastního výběru. Nápadem jsme se inspirovali ve Znojmě projektem #mastozadax, když se osvědčí, rádi akci zopakujeme třeba i v rozsáhlejší podobě,” vysvětluje další členka spolku Monika Merdová.

  Křest bude zároveň příležitostí pro směnu brožurek a kontaktů spolků a organizací. Máte v následujícím školním roce co nabídnout? Přijďte 31. srpna mezi 16. a 18. hodinou na Kruhové náměstí. V oranžovém stanu spolku A dál? jsou všichni vítáni.

  Foto a zdroj: e-Lounsko

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  380
  Energetika
  397
  IT
  270
  Dotace a Finance
  1177
  Odpady
  210

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze