Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Cestovní ruch

Videokonference V4DIS 2021 – eTourism

Konference V4DIS zaměřená na stav a rozvoj eGovernmentu v zemích V4 je již po dvě desítky let tradičním souputníkem větší a starší sestry, dubnové královéhradecké mezinárodní konference ISSS. Ani v letošním roce, stejně jako v tom minulém, ale celková bezpečnostní situace nepřála pořádání hromadných prezenčních akcí a pořadatelé proto přesunuli své aktivity v rámci obou konferencí do online prostoru.
Letošním tématem byl eTurismus ve všech aspektech a přednášející, ať už připojení dálkově nebo přítomni v rámci menších diskusí či rozhovorů ve studiu, se vyjadřovali zejména k aktuální situaci a jejím dopadům do celého sektoru turistických služeb s ohledem na celkovou digitalizaci společnosti.
Záštitu nad videokonferencí převzal předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil a měl také úvodní slovo. Jednu z klíčových přednášek vedl formou rozhovoru s Janem Pokorným ředitel agentury CzechTourism Jan Herget.
Všechny příspěvky aktivních účastníků videokonference V4DIS – eTourism včetně úvodních slov, moderovaných diskusí a prezentací jsou k dispozici na www.v4dis.eu.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
516
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
252

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze