Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Cestovní ruch

  Videokonference V4DIS 2021 – eTourism

  Konference V4DIS zaměřená na stav a rozvoj eGovernmentu v zemích V4 je již po dvě desítky let tradičním souputníkem větší a starší sestry, dubnové královéhradecké mezinárodní konference ISSS. Ani v letošním roce, stejně jako v tom minulém, ale celková bezpečnostní situace nepřála pořádání hromadných prezenčních akcí a pořadatelé proto přesunuli své aktivity v rámci obou konferencí do online prostoru.
  Letošním tématem byl eTurismus ve všech aspektech a přednášející, ať už připojení dálkově nebo přítomni v rámci menších diskusí či rozhovorů ve studiu, se vyjadřovali zejména k aktuální situaci a jejím dopadům do celého sektoru turistických služeb s ohledem na celkovou digitalizaci společnosti.
  Záštitu nad videokonferencí převzal předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil a měl také úvodní slovo. Jednu z klíčových přednášek vedl formou rozhovoru s Janem Pokorným ředitel agentury CzechTourism Jan Herget.
  Všechny příspěvky aktivních účastníků videokonference V4DIS – eTourism včetně úvodních slov, moderovaných diskusí a prezentací jsou k dispozici na www.v4dis.eu.

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  438
  IT
  308
  Dotace a Finance
  1257
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze