Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Chytré město

Diář starosty se stal hitem pro samosprávy. Pro zájemce je zdarma ke stažení i elektronická verze.

Diář starosty se po odvysílané reportáži ČT stal hitem a poptávka z řad obcí, které nejsou členy Svazu měst a obcí, vysoce převyšuje počty zbylých výtisků. Není třeba smutnit – k dispozici je i elektronická verze volně ke stažení!

Velký ohlas vzbudila reportáž České televize, ve které výkonná ředitelka Svazu měst a obcí Radka Vladyková představila Diář starosty. Publikace Svazu měst a obcí má za cíl provést samosprávy v roce 2022 zákonnými povinnostmi výkaznictví vůči orgánům státní správy. Publikace vznikla jako užitečný a přehledný pomocník pro členské obce Svazu. Poptávka z řad měst a obcí, které nejsou členy Svazu, dalece přesahuje počty výtisků. Pro ty, kteří by měli zájem je však k dispozici i elektronická verze volně ke stažení.

Svaz měst a obcí je autorem již mnoha publikací, které pomáhají starostkám a starostům, ale i zastupitelům a úředníkům s výkonem své nelehké ale krásné profese.

Diář starosty a další publikace ke stažení naleznete zde: www.smocr.cz

Štítky
Nejčtenější kategorie
Chytré město
429
Energetika
485
IT
347
Dotace a Finance
1328
Odpady
244

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze