Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Chytré městoITNepřehlédněte

Elektronická úřední deska – budoucnost samospráv

Nástěnné i volně stojící desky DigiDay šetří peníze i životní prostředí

V současné éře digitalizace se hledají stále efektivnější způsoby jak minimalizovat zátěž životního prostředí a zároveň zefektivnit zaběhlé procesy. V poslední době se na trhu objevují moderní technická řešení, jež jsou ekologická a zároveň úředníkům zjednodušují administrativní procesy. Představte si to v praxi: úřední deska, která není jen nudným kouskem vybavení vestibulu radnice nebo prostoru před úřadem či na náměstí, ale dynamickým centrem informací. Elektronické úřední desky od společnosti DigiDay Czech jsou noblesním řešením, které přináší efektivitu a pohodlí, ať se jedná o jejich nástěnnou anebo volně stojící variantu.

Informace na elektronické úřední desky můžete vyvěsit odkudkoli a okamžitě se na úřední desce objeví.

I ti dříve narození si naše desky oblíbili pro jejich přehlednost, intuitivnost a dobře čitelná písmena. Obliba stoupá i u mladší generace, která se teprve se vstupem do zletilosti začíná zajímat o dění ve svém okolí a hledá snadný přístup k informacím. Na úředních deskách se samozřejmě mohou objevovat i mapy, jízdní řády nebo novinky ze sociálních sítí. Elektronické úřední desky jsou mostem mezi generacemi, který spojuje moderní technologie s každodenním životem.

V Česku vyráběné a certifikované elektronické úřední desky a digitální panely jsou synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Jsou tiché, ekologické, esteticky přitažlivé a odolné vůči extrémní teplotě od -40 do +75 stupňů Celsia. Díky inovativním vylepšením jako tangenciální ventilace, LED obrazovky s dotekem od LG a procesorům INTEL, jsou naše digitální panely energeticky nejefektivnější na tuzemském trhu. Jde o přímou cestu jak šetřit peníze i životní prostředí. Nástěnné i volně stojící panely DigiDay splňují nároky nejen české legislativy, ale obecně jsou považovány za špičkové technologické produkty na trhu a měly by být jasnou volbou pro každého, kdo hledá moderní a efektivní řešení.

Naše Elektronické úřední desky DigiDay jsou navrženy tak, aby byly intuitivní a snadno se integrovaly do vašeho stávajícího systému. Instalace je rychlá, proběhne v jednom dni, a co je nejdůležitější, plně kompatibilní s požadavky na náhradní plnění. Nabízíme dobré cenové podmínky a kompletní servisní podporu. Pojďte tedy s dobou a zapomeňte na nepřehledné archaické nástěnky plné změti papírů a špendlíků. Pokud máte zájem o ukázku nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Pomáháme rozvíjet vizuální komunikaci

Jsme společnost DigiDay Czech, certifikovaný český výrobce elektronických infodesek a digitálních panelů. S více než 700 nainstalovanými elektronickým úředními deskami, desetiletými zkušenostmi v oblasti marketingu a tvorby videa jsme dosáhli výsledků, které nejenže vypadají skvěle, ale jsou především optimalizovány pro různé systémy a vyhledávače.

Naši specialisté mají bohaté zkušenosti a jsou zde, aby vám pomohli najít nejlepší řešení pro vaše potřeby. Pokud hledáte ideální model, můžete se na nás spolehnout. V naší široké nabídce je také prodej a pronájem digitálních panelů a poskytování komplexních služeb v oblasti současného digitálního marketingu, webového designu, firemní identity a vizuálního stylu, merchandisingu a videoprodukce. Naším posláním je pomáhat krajům, městům, obcím, firmám nebo třeba zájmovým spolkům rozvíjet vizuální komunikaci a online přítomnost.

Zeptejte se na možnost zmodernizovat a zefektivnit komunikaci ve vaší obci, městě či školském zařízení.

 

Stačí nás kontaktovat:

DigiDay Czech

obchod@digiday.cz

+420 608 899 640

uredni-deska.eu

digiday.cz

 

 

 

Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze