Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Chytré městoITMěsto pro byznys

  Firma roku 2022: Software těch nejúspěšnějších 

  Vývoj produktového konfigurátoru, jeho nasazení do firem pro jednoduché a rychlé kalkulace nabídek, následnou evidenci zakázek a jejich zaplánování do výroby, to vše s pomocí ERP systému Helios iNuvio z produkce Asseco Solutions. Tak by se v kostce dala charakterizovat činnost prostějovské společnosti CATHEDRAL Software. Právě ona byla jednou z těch, které se začátkem léta přihlásily do již 17. ročníku soutěže Hospodářských novin – Firma roku 2022. A uspěla. Ve středu 19. října převzalo vedení firmy ocenění Ekonomicky nejúspěšnější firma Olomouckého kraje.

  „Velice si vážíme skutečnosti, že jsme tak skvěle uspěli mezi mnoha dalšími špičkovými společnostmi a byla tak oceněna naše práce i naše produkty,“ říká Josef Šustr, jednatel společnosti CATHEDRAL software a dodává: „Uvědomuji si však, že tento úspěch je především zásluhou našich kolegů a také našich zákazníků. Přitom důležitým prvkem našeho úspěchu je spolupráce se společností Asseco Solutions a dodávky jejího vynikajícího informačního systému Helios iNuvio.“

  Společnost CATHEDRAL Software vznikla v roce 1996 jako sdružení fyzických osob – tehdy dvou studentů brněnské VUT. V roce 2007 se firma transformovala do společnosti s ručením omezením, přičemž od svého založení až doposud disponuje ryze českým kapitálem. Dnes má 16 zaměstnanců a tři externí spolupracovníky. Jejími zákazníky jsou především firmy zabývající se zakázkovou výrobou.

  Na fotografii: Ing.Josef Šustr a Ing. Pavel Šustr spolumajitelé a jednatelé společnosti

  „Naším hlavním produktem je nadstavba ERP systému – produktový konfigurátor, který zásadním způsobem mění a rozšiřuje standardní funkce ERP systému. Naše řešení přináší obrovskou konkurenční výhodu všem společnostem, které vyrábějí parametrizovatelné výrobky na konkrétní zakázky,“ říká Josef Šustr a dodává: „Nejdůležitější je poskytovat našim zákazníkům každodenní podporu v případě dotazů, problémů, ale i řešení nových požadavků. Hledání cest, jak tyto požadavky konzultačně, programátorsky i obchodně uspokojit. Pomáhat jim v jejich rozvoji a zlepšování jejich konkurenčních výhod.“

  Foto a zdroj: Assecosol 

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  381
  Energetika
  400
  IT
  273
  Dotace a Finance
  1184
  Odpady
  210

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze