Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Chytré městoIT

Jak řídit kamerový systém v chytrém městě? Zúčastněte se 24. 6. webináře o nových trendech

Městský kamerový systém neznamená pouze nákup kvalitních kamer. Minimálně stejně tak důležité je promyslet, jak dohledový systém efektivně, a především strategicky řídit. Právě to totiž rozhodne, zda bude vaše město skutečně bezpečným a pohodlným místem k žití – zkrátka jestli bude „chytrým městem“ v pravém smyslu slova.
Právě na tuto tematiku se zaměří webinář s názvem Videodohled pro bezpečná města: Trendy a nová řešení, který se koná ve čtvrtek 24. června od 10 hodin. Pořádá jej společnost Milestone, přední světový softwarový vývojář, který se specializuje na správu kamerových systémů. O trendech a strategiích v zabezpečení měst a obcí bude mluvit Daniel Korbel, jednatel společnosti BLUECOM a certifikovaný distributor softwaru pro správu videa Milestone.
 
Chytré kamerové systémy pro bezpečná města
Právě řízení kamerového systému má totiž důležitý vliv na to, jak se vám bude s kamerami pracovat a jakým způsobem veškeré informace, které vám poskytnou, vytěžíte. Data z městského dohledového systému vám můžou pomoct nejenom s bezpečností a rychlým zásahem v případě incidentu, ale také s monitoringem dopravy, plánováním investic do městského mobiliáře nebo s posouzením kvality ovzduší v blízkosti páteřní komunikace. Prezentující Daniel Korbel má s městskými kamerovými systémy bohaté zkušenosti a v rámci webináře vám ukáže důležité principy i nejnovější trendy v oblasti chytrých (a hlavně bezpečných) měst.
 
Webinář se zaměří také na následující otázky:

  • Jak můžou městské bezpečnostní technologie zlepšit kvalitu života občanů?
  • Jakou roli hraje na cestě k bezpečnému městu internet věcí?
  • Jak ochránit citlivá data, která s sebou městské zabezpečení nutně přináší?

Pro účast stačí vyplnit přihlášku. Webinář se koná v češtině a je zdarma.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
507
IT
372
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze