Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceChytré město

Podívejte se na záznam webináře firmy Milestone

Zdarma poradí, jak řídit kamerový systém v chytrém městě.

Městský kamerový systém neznamená pouze nákup kvalitních kamer. Minimálně stejně tak důležité je promyslet, jak dohledový systém efektivně, a především strategicky řídit. Právě to totiž rozhodne, zda bude vaše město skutečně bezpečným a pohodlným místem k žití – zkrátka jestli bude „chytrým městem“ v pravém smyslu slova.

Právě na tuto tematiku se zaměřil webinář s názvem Videodohled pro bezpečná města: Trendy a nová řešení, který se konal ve čtvrtek 24. června a na který se můžete podívat online. Pořádala jej společnost Milestone, přední světový softwarový vývojář, který se specializuje na správu kamerových systémů. O trendech a strategiích v zabezpečení měst a obcí promluvil Daniel Korbel, jednatel společnosti BLUECOM a certifikovaný distributor softwaru pro správu videa Milestone. Na téma webináře navíc vznikl speciální ebook, který si můžete stáhnout zdarma.

Chytré kamerové systémy pro bezpečná města

Právě řízení kamerového systému má totiž důležitý vliv na to, jak se vám bude s kamerami pracovat a jakým způsobem veškeré informace, které vám poskytnou, vytěžíte. Data z městského dohledového systému vám můžou pomoct nejenom s bezpečností a rychlým zásahem v případě incidentu, ale také s monitoringem dopravy, plánováním investic do městského mobiliáře nebo s posouzením kvality ovzduší v blízkosti páteřní komunikace. Možnosti využití kamer a dalších senzorů prezentoval Daniel Korbel, který má s městskými kamerovými systémy bohaté zkušenosti. V rámci webináře představil i důležité principy a nejnovější trendy v oblasti chytrých (a hlavně bezpečných) měst.

Webinář se zaměřil také na následující otázky:

  • Jak můžou městské bezpečnostní technologie zlepšit kvalitu života občanů?
  • Jakou roli hraje na cestě k bezpečnému městu internet věcí?
  • Jak ochránit citlivá data, která s sebou městské zabezpečení nutně přináší?

Na celý webinář se můžete podívat zde. Na téma webináře vznikl také ebook Mapování cesty k bezpečným městům, který si můžete stáhnout zdarma.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
507
IT
372
Dotace a Finance
1374
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze