Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceChytré městoDoprava a Infrastruktura

Přihlašte se na 1. veletrh Smart City Transport Solutions

Ve dnech 22. až 24. 11. proběhne v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech vůbec první veletrh dopravní infrastruktury chytrých měst pod názvem Smart City Transport Solutions. Jedná se o interaktivní, specializovaný B2B veletrh, který využívá rozšířené kreativní prostředky pro zviditelnění vystavovatelů a partnerů v dlouhodobém horizontu.

Mezi obory, na které se veletrh a řada doprovodných akcí zaměří, jsou inteligentní městská mobilita, dopravní telematika a systémy řízení dopravního provozu, informační a komunikační systémy pro městskou mobilitu, ale i dopravní prostředky a pracovní stroje pro městské služby a infrastruktura pro městskou elektromobilitu.

Souběžně s touto akcí proběhne již 11. ročník tradičního středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky CZECHBUS, který se bude konat již po třetí v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. CZECHBUS je interaktivním, specializovaným B2B veletrhem se zaměřením na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy.

Další informace včetně pozvánky na Smart City Transport Solutions najdete na webové stránce scts.cz

Měsíčník PRO města a obce je mediálním partnerem veletrhu Smart City Transport Solutions.

Zdroj: ABF

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
519
IT
382
Dotace a Finance
1391
Odpady
254

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze