Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Chytré městoIT

  Smart city začíná u kamer. Chcete vědět proč? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

  Kamerové systémy se stávají detektory umělé inteligence. Jaká je realita v českých městech a obcích? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v oblasti bezpečnostních a smart city technologií. Připojte se 20. a 21. dubna!
  Svět se mění a bezpečnostní technologie procházejí rychlým vývojem. Virtuální konference Axis Talk 2021 vám umožní pochopit současné trendy z pohledu předního světového výrobce a inovátora. Dozvíte se o kyberbezpečnosti, kamerách nositelných na těle, zapojení umělé inteligence, IP audiu i smart city systémech. Program složený z prezentací místních i globálních odborníků bude dostupný v češtině a zdarma – stačí se registrovat zde a připojit se během jednoho nebo dvou dopoledních bloků ve dnech 20. a 21. dubna 2021.
  Co vše se na konferenci můžete dozvědět:

  • Řešení pro města a dopravu

  Jak vypadají škálovatelná smart city řešení, díky kterým je silniční doprava bezpečnější a města jsou lepším místem pro život?

  • Kybernetická bezpečnost

  Příklady ukazují, že obavy z kyberútoků na IP kamery jsou reálné. Efektivní ochrana zahrnuje produkty, lidi, technologie i procesy. Klíčové je také partnerství s dodavatelem, který vaše zabezpečení podpoří na všech úrovních podpoří na všech úrovních.

  • Kamery nositelné na těle

  Lehké, robustní, voděodolné a snadno použitelné kamery dnes můžou policisté či bezpečnostní pracovníci nosit jako součást své výstroje. Jak funguje otevřená platforma, která umožňuje jejich připojení k jakémukoli kamerovému systému?

  • Kritická infrastruktura a průmysl

  Inteligentní monitorovací systém může jít daleko za hranice fyzického zabezpečení a řešit všechny klíčové aspekty ochrany kritické infrastruktury, od bezpečného pracovního prostředí až po nepřerušovaný provoz a zabezpečení proti vniknutí neoprávněných osob.
  Kompletní program Axis Talk 2021 najdete na webových stránkách akce. Konference nabídne sérii expertních prezentací i možnost individuální konzultace s lokálním týmem Axis Communications. Připojit se můžete 20. a 21. dubna 2021, vždy od 9:30 do 13:00

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  236
  Energetika
  300
  IT
  179
  Dotace a Finance
  830
  Odpady
  161

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze