Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Chytré městoMístní rozvoj

  Začínají předběžné tržní konzultace k Horácké multifunkční aréně

  Město Jihlava v dubnu 2021 zveřejňuje pozvánku k zapojení do předběžných tržních konzultací k výstavbě Horácké arény.
  Předběžné tržní konzultace (PTK) jsou jedním z institutů zákona o zadávání veřejných zakázek a město Jihlava s nimi nyní oslovuje stavební firmy a dodavatele schopné podílet se na stavbě Horácké multifunkční arény. Cílem pozvánky k předběžným tržním konzultacím je podrobněji představit veřejnou zakázku na stavbu arény relevantním dodavatelům, získat bližší informace o předpokládané hodnotě takové zakázky a rovněž získat informace o možnostech optimalizace stavby jak co do její ceny, tak i v otázce technického řešení.
  Všichni dodavatelé, kteří se do PTK zapojí, získají stejné informace k veřejné zakázce a stejnou možnost na tyto informace reagovat.
  Město předpokládá, že ve 4. čtvrtletí 2021 dojde k zahájení zadávacího řízení k veřejné zakázce, realizace stavby by měla začít demolicí stávajícího zimního stadionu ve 2. čtvrtletí 2022 a dokončení díla je plánováno na rok 2024.
  Horácká multifunkční aréna v Jihlavě bude souborem trvalých staveb pro pořádání sportovních a kulturních akcí. Nacházet se bude na místě původního zimního stadionu, který nahradí. Bude sloužit zejména k pořádání hokejových a dalších sportovních utkání, koncertů, výstav a kulturních či společenských akcí.
  Všichni dodavatelé, kteří mají zájem o PTK, nechť vyplní následující tabulku a s ní kontaktují odpovědného pracovníka odboru rozvoje města Jihlavy ZDE. Je třeba to udělat pro získání kódu ke stažení všech podkladových materiálů.
  Zdroj: Město Jihlava

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  440
  IT
  308
  Dotace a Finance
  1261
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze