Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Doprava a Infrastruktura

E.ON v číslech

S novým rokem přichází nové výzvy, a proto jsme se rozhodli nabídnout vám v rámci zlepšování informačního servisu novinku v podobě rubriky E.ON v číslech. A jelikož čísel není nikdy dost, pravidelně vám v tomto newsletteru zašleme zajímavé informace, které můžete volně použít. Budeme rádi za zmínku a těšíme se na další spolupráci!

58 nových veřejných dobíjecích stanic pro elektromobily jsme v minulém roce postavili v rámci sítě E.ON Drive v České republice

Ke konci loňského roku tak měla síť celkově 272 dobíječek, z nichž je 154 stanic v provozu přímo postavených a provozovaných E.ONem. Z počtu 58 dobíjecích stanic vybudovaných v loňském roce jich teď čeká 25 na připojení do sítě a zprovoznění se dočkají v nejbližších týdnech. Dále více než 90 stanic naší sítě evidujeme v tzv. partnerském režimu, kdy si stanici pořídí soukromý subjekt a my mu jí připojíme do naší veřejné dobíjecí sítě. V síti E.ON Drive najdou řidiči také šest vysokorychlostních dobíjecích stanic ve Vystrkově u Humpolce, v Rozvadově, ve Vyškově a tři v ultrarychlém dobíjecím hubu, který jsme otevřeli loni v únoru u Lovosic. Od minulého roku také mohou řidiči využívat dobíjecí roaming kartou E.ON Drive v devíti zemích Evropy včetně Česka a dobíjet jednou kartou tak mohou zákazníci registrovaní v E.ON Drive u 12 000 bodů napříč Evropou.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
514
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
251

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze