Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a Finance

54. Dny malých obcí už v září – registrace běží

Většina obcí nyní žije v nejistotě, zda zvládne složité období. Jak přistoupit k rozpracovaným projektům? Jak sestavit rozpočet na další rok? Bude potřeba projekty pozdržet, odložit nebo zcela přepracovat? Jsou predikce rozpočtů reálné? Lze očekávat posílení dotační politiky nebo bude třeba měnit strukturu? Objeví se nové dotace z programů MMR? Kam se obrátit pro podporu a pomoc? Na tyto a mnoho dalších otázek získají účastníci odpovědi přímo od odborníků a zástupců jednotlivých ministerstev. Na řadu otázek odpoví Dny malých obcí: 14. 9. 2021 Praha a 23. 9. 2021 Olomouc
Svoji osobní účast již potvrdila ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, problematice životního prostředí se bude věnovat Petr Valdman, ředitel SFŽP, v programu nebudou chybět ani informace o Akčním plánu Strategie regionálního rozvoje ČR 21+ na roky 2021 a 2022, výzva MMR na podporu bydlení a řada dalších zajímavých témat včetně financování a kontroly veřejné správy.
Podrobnější informace o připravované akci najdete na www.denmalychobci.cz, kde běží i registrace.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze