Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a Finance

Celostátní finanční konference (CFK) ON-LINE

Neustále se zhoršující epidemiologická situace donutila SMOČR přesunout konání XXIV. CFK z formy prezenční opět do formy on-line.

Vyjádření předsedy SMOČR Františka Lukla:

Vážení kolegové, milí přátelé, starostky a starostové,

do poslední chvíle jsme doufali, že se letošní ročník CFK bude již konat v klasické prezenční formě. Bohužel, zodpovědnost za zdraví mužů a žen v první linii komunální politiky nás donutila přijmout toto opatření. Ať se situace s covidem vyvine jakkoliv, starostové a starostky musí být připraveni čelit této výzvě a postarat se o svá města a obce. A k tomu potřebují být v kondici, prostě být zdraví.

Sejdeme se tedy ve formě on-line, kterou jsme si už loni odzkoušeli a šlo nám to výborně. Ve čtvrtek, 25. listopadu 2021, se na Vás budeme těšit. Přímý přenos z konference uvidíte na webové stránce Svazu www.smocr.cz, na svazovém FB a na Youtube ČTK. Informace o programu či o možnostech diskuse budou následovat.

 

Kdy: 25. listopadu 2021, 9:00 – 17:00 hod.

Kde: ON-LINE na www.smocr.cz, Facebooku Svazu a na YouTube ČTK

Jak se zapojit: Opět bude možné zasílat dotazy před i v průběhu akce a ovlivnit tak diskutovaná témata. Pokládejte přes aplikaci Sli.do pod kódem akce: #CFK2021 nebo přes přímý odkaz: sli.do/CFK2021


Zasílejte své dotazy již dnes na sli.do


Program

  • Příprava programu právě probíhá

Registrace

  • Pro online přenos není registrace nutná.
  • Pro sledování si jednoduše 25. listopadu otevřete www.smocr.cz, Facebook Svazu nebo YouTube kanál ČTK, kde bude přenos probíhat.
  • V případě uhrazení registračního poplatku bude částka vrácena v plné výši.

Pro další informace můžete kontaktovat Barboru Křemenovou na tel.: 234 709 737 | 730 894 850 nebo e-mailu: kremenova@smocr.cz.

 

Zdroj: Svaz měst a obcí ČR

Štítky
Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1402
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze