Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  AkceDotace a Finance

  Čeští podnikatelé v rámci mise na Tchaj-wanu navštíví i veletrh Smart City Summit & Expo

  Čeští podnikatelé a političtí činitelé pojedou na misi na Tchaj-wan a do Korejské republiky ve dnech 25. března až 1. dubna 2023, kterou povede prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák a během tchajwanské části mise také prezident Česko-tchajwanské podnikatelské komory Pavel Diviš a která bude doprovázet předsedkyni Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Markétu Pekarovou Adamovou. Podnikatelé a zástupci státní správy se k misi mohou závazně přihlásit do 15. 2. 2023. Více na webu komory.

  V rámci návštěvy Tchaj-wanu proběhne v Tchaj-peji 18. zasedání Česko-tchajwanské podnikatelské rady pro ekonomickou spolupráci, která byla založena v roce 1998 společně s tchajwanským partnerem s Čínskou mezinárodní asociací pro ekonomickou spolupráci (CIECA), slavnostní otevření Českotchajwanského centra, B2B jednání s tchajwanskými firmami a skupinové site visits dle sektorů zúčastněných firem.

  Veletrh Smart City Summit & Expo

  Součástí programu bude také návštěva veletrhu Smart City Summit & Expo, který proběhne ve dnech 28.–31. března 2023 se zaměřením na oblast chytrého zdravotnictví, umělou inteligenci, chytrého vzdělávání či zelené energie a cirkulární ekonomiky. Zároveň bude možnost využít příležitosti aktivní prezentace na tomto veletrhu v rámci společného českého stánku. Smart City Summit & Expo je nejvýznamnější akcí svého druhu v ICT oblasti v asijsko-pacifickém regionu. Tento veletrh každým rokem přitáhne přes více než 100 000 návštěvníků a více než 450 vystavovatelů z celého světa.

  Pro české firmy se naskýtá možnost účastnit se výstavy a zároveň řady akcí organizovaných v průběhu Smart City Summit & Expo veletržní správou. V rámci návštěvy Soulu proběhne rovněž podnikatelské fórum a B2B jednání s korejskými firmami, dále setkání s vedením významných sdružení firem a organizací zaměřených na podporu obchodu, jako je Korea Employers Federation nebo Korejská asociace importérů KOIMA.

  Podnikatelskou misi organizačně zajišťuje manažer Sekce vnějších vztahů SP ČR, Martin Natafaluši (mnatafalusi@spcr.cz) a za Česko-tchajwanskou podnikatelskou komoru Markéta Kafková (kafkova@taiwanchamber.cz). V případě zájmu se na ně můžete obrátit.

  Foto: Novinky.cz
  Zdroj: Deník Veřejné Správy

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  376
  Energetika
  381
  IT
  255
  Dotace a Finance
  1131
  Odpady
  204

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze