Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Dotace a Finance

  Čtvrtý ročník projektu Tvoříme Zlín

  Již počtvrté mají obyvatelé Zlína možnost spolurozhodovat o rozdělení pěti milionů korun a navrhovat vlastní menší projekty k realizaci. Jejich přání se jim mohou splnit díky projektu participativního rozpočtu s názvem „Tvoříme Zlín“.
  Své návrhy budou moci lidé podávat od 1. 4. do 31. 5. 2021. Během léta bude pracovní skupina složená ze zaměstnanců statutárního města Zlína prověřovat, zda jsou návrhy reálně proveditelné. Na podzim se uskuteční představení soutěžních návrhů a veřejnost bude informována o možnosti hlasování. Samotné hlasování bude zahájeno v listopadu. Poté budou výsledky představeny veřejnosti a v r. 2022 se začne pracovat na realizaci vítězných návrhů.
  Zlíňané budou moci navrhovat dva druhy projektů a to tzv. malé projekty (do 0,5 milionu korun), na které jsou vyčleněny 2 mil. Kč, a velké projekty (do 1,5 milionu korun), na které jsou vyčleněny 3 mil. Kč. Realizováno bude právě tolik projektů, kolik se jich vejde do stanoveného rozpočtu. O vítězných návrzích rozhodnou lidé v hlasování prostřednictvím internetu a mobilního telefonu. Zapojit se však mohou i Zlíňané bez přístupu na síť. Kdo nemá přístup na internet, pomohou mu s hlasováním pracovníci městského informačního centra a kanceláří místních částí.
  Bližší informace zde.

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  376
  Energetika
  381
  IT
  255
  Dotace a Finance
  1131
  Odpady
  204

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze