Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Dotace a Finance

  Dnes bude vyhlášena Výzva ReactEU na Sociální infrastrukturu se zvýšenou energetickou účinností

  Řídící orgán IROP vyhlásí dnes v 16 hod. výzvu č. 101 Sociální infrastruktura se zvýšenou energetickou účinností. Příjem žádostí bude zahájen současně s vyhlášením výzvy a bude ukončen nejpozději 3. února 2021. Pro žadatele je připravován on-line seminář, který se uskuteční 4. června.
  Předmětem výzvy je nákup objektů, zařízení a vybavení, výstavba a stavební úpravy, které vytvoří podmínky pro kvalitní poskytování ambulantních, terénních a komunitních pobytových sociálních služeb, obnova a zkvalitnění materiálně technické základny stávajících služeb. Budou podporovány registrované sociální služby definované zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Nebudou podporovány pobytové služby péče pro seniory.
  Územní zacílení výzvy pokrývá celou Českou republiku včetně hl. m. Prahy a oprávněnými žadateli jsou obce, svazky obcí, městské části hl. m. Prahy (včetně jimi zřizovaných organizací), dále kraje, neziskové organizace, církve apod.
  Výzva včetně dokumentace bude zveřejněna v pondělí 31. května v 16 hod. na webových stránkách MMR-IROP/výzvyPříjem žádostí je zahájen 31.5. a bude ukončen nejpozději 3. 2. 2021. Věcné podmínky výzvy č. 101 jsou zveřejněny na webových stránkách MPSV zde.
  Řídicí orgán IROP organizuje pro žadatele on-line seminář k této výzvě, který se uskuteční 4. června v čase 10,00-13,00 hod. a kde budou účastníci seznámeni s parametry výzev, podporovanými aktivitami, způsobilými výdaji, povinnými přílohami žádosti o podporu apod. Na seminář je možné se registrovat do 3.6. na webových stránkách MMR-IROP. Program semináře naleznete v příloze.
  Pro více informací nebo konzultaci lze využít Konzultační servis IROP.
  Zdroj: Svaz měst a obcí ČR

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  376
  Energetika
  381
  IT
  255
  Dotace a Finance
  1131
  Odpady
  204

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze