Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a Finance

Dnes bude vyhlášena Výzva ReactEU na Sociální infrastrukturu se zvýšenou energetickou účinností

Řídící orgán IROP vyhlásí dnes v 16 hod. výzvu č. 101 Sociální infrastruktura se zvýšenou energetickou účinností. Příjem žádostí bude zahájen současně s vyhlášením výzvy a bude ukončen nejpozději 3. února 2021. Pro žadatele je připravován on-line seminář, který se uskuteční 4. června.
Předmětem výzvy je nákup objektů, zařízení a vybavení, výstavba a stavební úpravy, které vytvoří podmínky pro kvalitní poskytování ambulantních, terénních a komunitních pobytových sociálních služeb, obnova a zkvalitnění materiálně technické základny stávajících služeb. Budou podporovány registrované sociální služby definované zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Nebudou podporovány pobytové služby péče pro seniory.
Územní zacílení výzvy pokrývá celou Českou republiku včetně hl. m. Prahy a oprávněnými žadateli jsou obce, svazky obcí, městské části hl. m. Prahy (včetně jimi zřizovaných organizací), dále kraje, neziskové organizace, církve apod.
Výzva včetně dokumentace bude zveřejněna v pondělí 31. května v 16 hod. na webových stránkách MMR-IROP/výzvyPříjem žádostí je zahájen 31.5. a bude ukončen nejpozději 3. 2. 2021. Věcné podmínky výzvy č. 101 jsou zveřejněny na webových stránkách MPSV zde.
Řídicí orgán IROP organizuje pro žadatele on-line seminář k této výzvě, který se uskuteční 4. června v čase 10,00-13,00 hod. a kde budou účastníci seznámeni s parametry výzev, podporovanými aktivitami, způsobilými výdaji, povinnými přílohami žádosti o podporu apod. Na seminář je možné se registrovat do 3.6. na webových stránkách MMR-IROP. Program semináře naleznete v příloze.
Pro více informací nebo konzultaci lze využít Konzultační servis IROP.
Zdroj: Svaz měst a obcí ČR

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
515
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
251

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze