Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a FinanceEnergetika

EON radí jak ušetřit energie

Jak ušetřit za energie je v současnosti jedna z nejčastějších otázek, kterou si právě tuzemské domácnosti pokládají. Někdo řeší situaci instalací energeticky úsporných řešení, jako jsou fotovoltaické panely nebo tepelná čerpadla, kterými nejenže sníží spotřebu energií, ale zároveň zvýší i svou nezávislost. Uspořit peníze lze ale také bez velkých investic. Třeba jen změnou svých návyků. Projekt společnosti E.ON – E.ON Rádce – přináší před zimní sezonou několik důležitých tipů, jak se k úsporám dostat.

„Téma energetických úspor je pro nás v E.ONu zásadním už několik let. Kontinuálně se jím zabýváme a snažíme se našim zákazníkům v tomto tématu pomoci zorientovat. Netýká se to samozřejmě jen energetických řešení, která instalujeme. Projekt E.ON Rádce přináší lidem desítky tipů, jak mohou v domácnostech šetřit energiemi a tím pomoci i své peněžence. Před zimní sezonou jsme se zaměřili na klíčové možnosti úspory a ty lidem jednoduše a srozumitelně představujeme,“ vysvětluje Jan Zápotočný, místopředseda představenstva E.ON Energie.

Všechny rady E.ON Rádce najdou lidé na speciálním webu E.ON rádce

E.ON Rádce | E.ON (eon.cz)

Foto a zdroj: EON

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
519
IT
383
Dotace a Finance
1391
Odpady
254

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze