Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a Finance

HOLCIM Česko vyhlásil Sponzoringový program pro místní komunity

Image

Holcim Česko, globální lídr v oblasti udržitelných stavebních řešení, si zakládá na podpoře a posilování místních komunit. Proto nově zahájil Sponzoringový program Holcim Česko s cílem ještě více posílit svoji angažovanost v regionu Litoměřicka. Na podporu je připraveno 400 tisíc korun.

Holcim Česko již dlouhodobě přispívá do místního rozvoje a podporuje projekty, které přinášejí užitek obyvatelům v regionu. Ročně investuje do této podpory částku v hodnotě cca 1,5 milionu korun. Většinou se jedná o dlouhodobé projekty, které zlepšují kvalitu života v okolí, jako je činnost Centra pro náhradní rodinnou péči nebo ochrana sýčků. „Vždy jsme si zakládali na vzájemné spolupráci s místními obyvateli a organizacemi. Jsme připraveni investovat do projektů, které budou mít skutečný smysl pro obyvatele Litoměřicka,“ doplnil Miroslav Kratochvíl, generální ředitel Holcim Česko.

Sponzoringový program se zaměří na projekty, které budou mít pozitivní dopad na životní prostředí, přispějí ke zlepšení infrastruktury regionu, věnují se aktivitám týkajících se vzdělání, či sociální a zdravotní tématice.

Uzávěrka přihlášek do programu je 30. září 2023, více informací získají zájemci na webu společnosti www.holcim.cz/sponzoring

Holcim Česko

Holcim Česko je součástí mezinárodní skupiny Holcim, světové jedničky v inovativních a udržitelných stavebních řešeních. Zhruba 60 000 zaměstnanců se podílí na vytváření lepší budoucnosti pro společnost a planetu, a to především díky úsilí dekarbonizovat stavebnictví a zlepšit životní úroveň pro všechny.

Holcim staví zelenější města, chytřejší infrastrukturu a zlepšuje životní prostředí po celém světě. Široká nabídka nízkouhlíkových a cirkulárních řešení, např. ECOPlanet – zelený cement, umožňuje zákazníkům společnosti Holcim stavět lépe s nižším dopadem na životní prostředí. Holcim se díky své dlouhodobé strategii stane společností s nulovou produkcí CO2.

Holcim Česko patří již více než 120 let mezi renomované výrobce stavebních materiálů vyráběných v Čížkovicích. Podporujeme rozvoj regionu sponzoringem ekologických, sociálních a vzdělávacích programů. Stavíme svět, který respektuje přírodu a přispívá k prosperitě obyvatel naší planety. Tvoříme lepší budoucnost pro společnost a planetu.

Štítky
Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze