Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a Finance

Jihočeský kraj chystá dotace ve výši 105 milionů

Z celkové dotace 105 milionů kraj nejvíce podpoří sportování dětí, opravy komunikací, cestovní ruch, dobrovolné hasiče a hospodářsky slabé oblasti
Na podporu sportování dětí a mládeže, výkonnostního sportu, opravy a rekonstrukce komunikací, cestovního ruchu, jednotek sboru dobrovolných hasičů a hospodářsky slabých oblastí v jižních Čechách poputuje největší balík peněz z další vlny dotačních titulů schválených krajským zastupitelstvem ve čtvrtek 20. května. Konkrétně se jedná o devět titulů v celkové výši 105 milionů korun.
V rámci dotačního titulu Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže – výkonnostního sportu získá podle Hrocha například Tělocvičná jednota Sokol Písek 1,75 milionu na projekt sportovní centrum mládeže, v rámci dotačního titulu Podpora oprav a rekonstrukcí místních komunikací získá obec Staré Hobzí na Jindřichohradecku 1,4 milionu na rekonstrukci místní komunikace, v rámci dotačního titulu Podpora cestovního ruchu získá Dům kultury Milevsko 80 tisíc na venkovní kiosek s turistickými informacemi, v rámci dotačního titulu Neinvestiční dotace pro jednotky sborů dobrovolných hasičů obcí Jihočeského kraje získá obec Libníč na  Českobudějovicku 35 tisíc na pořízení požárního přívěsu k převozu prostředků požární ochrany a analogové radiostanice a v rámci dotačního titulu Rozvoj hospodářsky slabých oblastí Jihočeského kraje získá město Volyně 492 tisíc korun na stavební úpravy místní knihovny.
Zdroj: Jihočeský kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
507
IT
372
Dotace a Finance
1374
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze