Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Dotace a FinanceMěsto pro byznys

  Kreativní vouchery budou – Karlovarský kraj rozdělí až milion korun

  ​Programem Kreativní vouchery Karlovarského kraje podpoří i letos Karlovarský kraj spolupráci lokálních podnikatelů, kteří chtějí inovovat své produkty a služby, a karlovarských kreativců, kteří jim jejich sny pomohou naplnit. Tato podpora pomáhá například designu služeb, tvorbě fotografií, videí i tvorbě marketingového plánu.
  Díky velkému zájmu o Inovační vouchery (nárůst téměř o 100 % oproti roku 2020) a vyčerpání téměř celé alokace Programu určené i na Kreativní vouchery, dochází v letošním roce k prodloužení příjmu žádostí. Podpora přesáhne milion korun. „Finanční podpora na zlepšení služeb a zviditelnění místních podnikatelů je velmi důležitá, proto jsme rádi, že Karlovarský kraj schválil dodatečnou alokaci na Kreativní vouchery a my tak můžeme říci, že Kreativní vouchery letos budou“, říká Vlastimil Veselý, ředitel Karlovarské agentury rozvoje podnikání.
  V první fázi Programu probíhá přihlašování kreativců do takzvané Galerie kreativců. Do té se zájemci mohou přihlásit prostřednictvím registračního formuláře do 1. září 2021. Ze zmíněné Galerie potom firmy vybírají, s kým chtějí spolupracovat.
  Již nyní mají firmy možnost výběru a oslovení vhodného kreativce. Společně mohou připravit projekt a v termínu od 15. do 22. září 2021 registrovat žádost o podporu. V říjnu 2021 budou přijaté žádosti hodnoceny. Po finálním schválení Radou Karlovarského kraje budou všichni žadatelé informováni o výsledku, a ti úspěšní vyzváni k podpisu smluv. Na konci roku 2021 mohou žadatelé kvalitně zpracovaných projektů očekávat finanční prostředky na svých účtech.
  Více informací zde
  Zdroj: Karlovarský kraj

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  365
  Energetika
  363
  IT
  239
  Dotace a Finance
  1077
  Odpady
  194

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze