Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Dotace a Finance

  Liberecký kraj vyhlásil dotační programy na podporu tělovýchovy a sportu

  Image

  Podporovat sportovní akce a činnost dětí a mládeže. To je cíl dotačních programů, které vyhlásil v lednu letošního roku Liberecký kraj. Kdo chce o dotaci požádat, může využít konzultací či seminářů. S radami jsou připraveni pracovníci oddělení mládeže, sportu a zaměstnanosti krajského úřadu, kteří jsou zároveň administrátoři obou programů.

  „Žadatelům bych doporučil konzultací využít. Určitě je lepší využít poradenství a metodickou pomoc administrátorů programů než riskovat, že bude celý projekt kvůli špatně napsané žádosti z hodnocení vyřazen,“ uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti. „Krajské oddělení mládeže, tělovýchovy a sportu pořádá dva semináře pro žadatele, kde se zájemci dozví podrobnosti o pravidlech i to, jak sepsat žádost.“

  Semináře pro žadatele se budou konat v pondělí 13. a ve čtvrtek 16. února vždy od 16 hodin v budově Krajského úřadu Libereckého kraje (U Jezu 642/2a, Liberec), 3. patro, zasedací místnost č. 326. Na seminář je nutné se přihlásit, a to na odkazu: https://1url.cz/2r0FZ

  „Doporučuji žadatelům využít semináře či poradenství od administrátorek projektu. Ony nejlépe vědí, co musí žádost obsahovat, aby byla sepsána správně dle pravidel dotačního programu. Z mého pohledu je tento postup nejjednodušší,“ upřesnil Čeřovský.

  Kraj konkrétně vyhlásil tyto programy: 4.23 Sportovní akce pro rok 2023 a 4.26 Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže ve sportovních organizacích. V prvním z nich je k dispozici 4.750.000 korun a ve druhém 17.500.000 korun. Žádat mohou pořadatelé sportovních akcí na území Libereckého kraje v roce 2023 nebo sportovní organizace na pravidelnou celoroční sportovní činnost dětí a mládeže.

  Bližší informace k programům jsou na webu:

  https://1url.cz/fKPqt, popřípadě https://1url.cz/Qr0FI.

  Informace o programech poskytnou po telefonické domluvě dvě pracovnice krajského úřadu – administrátorky programů. O program 4.23 se stará Zita Vlková, jejíž telefonní číslo je 485 226 638 a e-mailová adresa zita.vlkova@kraj-lbc.cz.

  Kontaktní osobou stran programu 4.26 je Kateřina Kohoutová – telefonní kontakt je 485 226 674 a e-mailový katerina.kohoutova@kraj-lbc.cz. Obě administrátorky zároveň povedou i semináře.

  Žádosti přijímá Krajský úřad Libereckého kraje od 3. do 17. března 2023.

  Foto a zdroj: Liberecký kraj

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  381
  Energetika
  400
  IT
  273
  Dotace a Finance
  1184
  Odpady
  210

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze