Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a Finance

MMR rozdělí 46,2 milionů mezi neziskové organizace

Ministerstvo pro místní rozvoj právě zveřejnilo výsledky výzvy pro nestátní neziskové organizace. Téměř 46,2 milionů korun si mezi sebou rozdělí 24 úspěšných žadatelů.

Uvolněnými financemi podpoříme především projekty v oblasti ochrany veřejného zájmu na úseku bezbariérového užívání staveb, ale také metodické podpory poradenství v oblasti bydlení, udržitelného rozvoj regionů, měst a obcí nebo cestovního ruchu na celostátní úrovni.

Žadateli o dotaci mohly být nestátní neziskové organizace se sídlem v České republice: spolek, ústav, obecně prospěšná společnost, nadace a nadační fondy. V rámci hodnocení byly vybrány a podpořeny pouze žádosti o dotace na projekty z uvedených oblastí podpory v této výzvě a zároveň spadající do působnosti Ministerstva pro místní rozvoj.

Příjem žádostí probíhal od letošního 11. května až 10. června. Cílem výzvy je podpořit nestátní neziskové organizace v souladu se státní dotační politikou vůči těmto organizacím v oblastech podpory schválených pro dané období a v souladu s Koncepcí Ministerstva pro místní rozvoj pro podporu nestátních neziskových organizací v letech 2021 a 2022.

Více informací naleznete zde.

Foto a zdroj: MMR

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
515
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
251

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze