Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Dotace a Finance

  Ostrava podpoří zřízení kanalizačních přípojek

  Zastupitelé Ostravy schválili program podpory výstavby kanalizačních přípojek k rodinným domům v Petřkovicích, Bartovicích, Michálkovicích a Slezské Ostravě.
  Řádné čistění veškerých splaškových vod v čistírnách a zrušení dalších 11 volných výustí do vodních toků. To je cíl dotačního programu, kterým město Ostrava podpoří fyzické osoby při výstavbě splaškových kanalizačních přípojek a jejich napojení na novou kanalizaci. Program schválili ostravští zastupitelé na svém jednání ve středu 19. května. Týká se soukromých vlastníků nemovitostí v Petřkovicích, Bartovicích, Michálkovicích, Hrušově a v Koblově.
  Program podpory je vyhlášen na období od 19. května do konce roku 2025. Město bude oznamovat jednotlivé výzvy vždy v návaznosti na dokončení konkrétních staveb kanalizace. První z nich se týká kanalizace v Jahodové ulici v Petřkovicích. Přípojky s finanční podporou města budou moci již letos budovat majitelé, kteří budou svou nemovitost napojovat na již zhotovenou splaškovou kanalizaci v této ulici. Žádosti o dotace bude možné podávat v termínu od začátku července do konce září letošního roku, kanalizační přípojky budou muset být hotové nejpozději do konce roku 2022. V lokalitě se výzva týká 26 majitelů rodinných domů, celkem jsou pro ně připraveny dva miliony korun.
  Více informací zde.
  Zdroj: Město Ostrava

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  376
  Energetika
  379
  IT
  253
  Dotace a Finance
  1126
  Odpady
  204

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze