Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a Finance

Pardubický kraj opět podpoří výstavbu a rozvoj dětských dopravních hřišť

Pardubický kraj dlouhodobě usiluje o podporu kvalitního systému vzdělávání a rozšíření a zkvalitnění nabídky aktivit pro organizované i neorganizované trávení volného času. Podpora výstavby a rozvoje dětských dopravních hřišť je jedním z kroků, jak toho dosáhnout.
„V roce 2017 jsme s mým odborem navrhli nový dotační program na vybavení a rozvoj dopravních hřišť s roční alokací 3 miliony korun na celý program. Obce i města se hlásí pravidelně a letos tomu nebylo jinak.  Bohužel jsme museli pro letošní rok snížit příspěvek na 1, 5 milionu. Celkem bylo přijato devět žádostí – jedna z nich byla vyřazena, protože přišla po limitu, jeden uchazeč odstoupil, zbylé žádosti byly posouzené jako kladné.  Ke snížení poměrových dotací dojde u všech žadatelů,“ uvedl náměstek hejtmana pro dopravu Michal Kortyš. Finanční podpory se tak dočkají Králíky, Polička, Litomyšl, Přelouč, Opatovice nad Labem, Svitavy a Skuteč.
Zdroj: Pardubický kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
514
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
251

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze