Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a Finance

Pořad Hovory S Radovan Daněk, tiskový mluvčí Statutárního města Jihlavy

Tiskový mluvčí Statutárního města Jihlavy Radovan Daněk byl hostem dalšího dílu pořadu Hovory S, které se starosty, primátory, hejtmany a dalšími hosty pořádá měsíčník PRO města a obce se společností Toxin, jejíž monitoring médií Maximus využívá řada měst, obcí a organizací.
Tentokrát jsme hovořili o kampani Staň se Jihlavákem!, která má obyvatele motivovat, přihlásit trvalé místo bydliště v tomto městě. „Máme zjištěno, že vedle oficiálně přihlášených 51 tisíc obyvatel tu žije dalších deset až dvacet tisíc lidí, kteří jsou hlášeni jinde,“ uvedl Radovan Daněk. Jistě zajímavá je pasáž o tom, jak město komunikuje s občany a co plánuje do budoucna. Videorozhovor se zaměřil také na situaci v hospodaření města a jeho finanční kondici. Aby v dobrém fyzickém stavu byli i občané, rozběhlo město kampaň „Jihlava v kondici“. „Snažili jsme se o to, aby se lidé více hýbali. Na facebookové skupině jsme jich během deseti týdnů měli sedm set,“ uvedl Radovan Daněk.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
441
Energetika
499
IT
365
Dotace a Finance
1354
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze